HomeGalleryБарајРегистрирајте сеВлез

Share
 

 Среќен роденден!!!!

Go down 
АвторПорака
Нате
Admin
Admin
Нате

Број на мислења : 219
Age : 31
Localisation : Дома си е дома
Registration date : 2007-02-16

Среќен роденден!!!! Empty
ПишувањеПредмет: Среќен роденден!!!!   Среќен роденден!!!! Icon_minitime3/5/2007, 02:00

Среќен роденден Мони, голема да растеш--најголема cheers те сакам

_________________
Се родив од љубовта на две души а сакам само една
Вратете се на почетокот Go down
http://havefun.macedonianforum.net
Нате
Admin
Admin
Нате

Број на мислења : 219
Age : 31
Localisation : Дома си е дома
Registration date : 2007-02-16

Среќен роденден!!!! Empty
ПишувањеПредмет: Re: Среќен роденден!!!!   Среќен роденден!!!! Icon_minitime3/5/2007, 02:03

Јее дефинитивно прва сум што и честитала точно нула нула лелееееееееее

_________________
Се родив од љубовта на две души а сакам само една
Вратете се на почетокот Go down
http://havefun.macedonianforum.net
Pajo
Admin
Admin
Pajo

Број на мислења : 197
Age : 31
Localisation : Skopje
Registration date : 2007-02-16

Среќен роденден!!!! Empty
ПишувањеПредмет: Re: Среќен роденден!!!!   Среќен роденден!!!! Icon_minitime3/5/2007, 16:00

Ме превари Нате, ДА ПУКНЕШ!! Да пукнеш ко патлиџан под камион! Evil or Very Mad Razz


Ај Мони срце, среќен роденден, ти посакувам оваа осумнаесетта година од животот да ти биде најубава!


PS: Вчера Мони прво мојата порака ја прочита! Razz Cool

_________________
Lost time is never found again!
Вратете се на почетокот Go down
Нате
Admin
Admin
Нате

Број на мислења : 219
Age : 31
Localisation : Дома си е дома
Registration date : 2007-02-16

Среќен роденден!!!! Empty
ПишувањеПредмет: Re: Среќен роденден!!!!   Среќен роденден!!!! Icon_minitime3/5/2007, 16:56

Јас сум прва секгаш тоа да ти биде јасно.........ЈАСНО????

_________________
Се родив од љубовта на две души а сакам само една
Вратете се на почетокот Go down
http://havefun.macedonianforum.net
Pajo
Admin
Admin
Pajo

Број на мислења : 197
Age : 31
Localisation : Skopje
Registration date : 2007-02-16

Среќен роденден!!!! Empty
ПишувањеПредмет: Re: Среќен роденден!!!!   Среќен роденден!!!! Icon_minitime3/5/2007, 17:21

Абе како и да е, прво мојата порака ја прочита, ла алаллла ла алл алл лал ла ла ла ла ла !........ Very Happy

_________________
Lost time is never found again!
Вратете се на почетокот Go down
Мони
Прленце
Прленце
Мони

Број на мислења : 90
Age : 30
Registration date : 2007-02-16

Среќен роденден!!!! Empty
ПишувањеПредмет: Re: Среќен роденден!!!!   Среќен роденден!!!! Icon_minitime3/5/2007, 22:30

ne se karajte ne se karajte posto i dvajcata ve sakam mnogu mnogu mnogu FALA vi mnogu stvarno sum najsreknata devojka na svet posto imam dvajca najmili pokraj mene I love you

_________________
Life isnt about finding yourself, life is about creating yourself
Вратете се на почетокот Go down
Нате
Admin
Admin
Нате

Број на мислења : 219
Age : 31
Localisation : Дома си е дома
Registration date : 2007-02-16

Среќен роденден!!!! Empty
ПишувањеПредмет: Re: Среќен роденден!!!!   Среќен роденден!!!! Icon_minitime3/6/2007, 01:22

and iiiiiiiiiiiiiii will always love youuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu!!!!!!!

_________________
Се родив од љубовта на две души а сакам само една
Вратете се на почетокот Go down
http://havefun.macedonianforum.net
Trikson
Прленце
Прленце
Trikson

Број на мислења : 56
Registration date : 2007-02-18

Среќен роденден!!!! Empty
ПишувањеПредмет: Re: Среќен роденден!!!!   Среќен роденден!!!! Icon_minitime3/6/2007, 21:33

...SREKEN RODENEN MONI,GOLEMA DA RASTESH... Smile cheers Среќен роденден!!!! 983893
Вратете се на почетокот Go down
Pajo
Admin
Admin
Pajo

Број на мислења : 197
Age : 31
Localisation : Skopje
Registration date : 2007-02-16

Среќен роденден!!!! Empty
ПишувањеПредмет: Re: Среќен роденден!!!!   Среќен роденден!!!! Icon_minitime3/7/2007, 02:14

Еве и тука..

СРЕЌЕН РОДЕНДЕН НАТЕ, голема да растеш и се да ти се исполни...


бај д веј, СЕГА ПРВ И ЧЕСТИТАВ!!! Very Happy

_________________
Lost time is never found again!
Вратете се на почетокот Go down
Нате
Admin
Admin
Нате

Број на мислења : 219
Age : 31
Localisation : Дома си е дома
Registration date : 2007-02-16

Среќен роденден!!!! Empty
ПишувањеПредмет: Re: Среќен роденден!!!!   Среќен роденден!!!! Icon_minitime3/7/2007, 02:17

cheers да да ПРВ фала братучед.....

_________________
Се родив од љубовта на две души а сакам само една
Вратете се на почетокот Go down
http://havefun.macedonianforum.net
Мони
Прленце
Прленце
Мони

Број на мислења : 90
Age : 30
Registration date : 2007-02-16

Среќен роденден!!!! Empty
ПишувањеПредмет: Re: Среќен роденден!!!!   Среќен роденден!!!! Icon_minitime3/7/2007, 12:22

Its a nice feeling when you know that someone likes you, someone thinks about you, someone needs you;but it feels much better when you know that someone never ever forgets your birthday."HAPPY BIRTHDAY".


I love you te sakam najveke na svet I love you

_________________
Life isnt about finding yourself, life is about creating yourself
Вратете се на почетокот Go down
Trikson
Прленце
Прленце
Trikson

Број на мислења : 56
Registration date : 2007-02-18

Среќен роденден!!!! Empty
ПишувањеПредмет: Re: Среќен роденден!!!!   Среќен роденден!!!! Icon_minitime3/10/2007, 03:23

...SREKEN RODENDEN NATE...SE NAJUBAVO TI POSAKUVAM... sunny flower
Вратете се на почетокот Go down
Нате
Admin
Admin
Нате

Број на мислења : 219
Age : 31
Localisation : Дома си е дома
Registration date : 2007-02-16

Среќен роденден!!!! Empty
ПишувањеПредмет: Re: Среќен роденден!!!!   Среќен роденден!!!! Icon_minitime3/13/2007, 01:08

со мало закаснување обострано, сепак фала

_________________
Се родив од љубовта на две души а сакам само една
Вратете се на почетокот Go down
http://havefun.macedonianforum.net
Trikson
Прленце
Прленце
Trikson

Број на мислења : 56
Registration date : 2007-02-18

Среќен роденден!!!! Empty
ПишувањеПредмет: Re: Среќен роденден!!!!   Среќен роденден!!!! Icon_minitime3/14/2007, 19:24

Нате напиша:
со мало закаснување обострано, сепак фала
...da'n se ljutish Nate,aj ke ti kompenziram nekako za greshkava,sto zakazniv...ok??? Embarassed
Вратете се на почетокот Go down
Нате
Admin
Admin
Нате

Број на мислења : 219
Age : 31
Localisation : Дома си е дома
Registration date : 2007-02-16

Среќен роденден!!!! Empty
ПишувањеПредмет: Re: Среќен роденден!!!!   Среќен роденден!!!! Icon_minitime3/14/2007, 20:24

не бе што ти е не сум јас љутка ,

_________________
Се родив од љубовта на две души а сакам само една
Вратете се на почетокот Go down
http://havefun.macedonianforum.net
Trikson
Прленце
Прленце
Trikson

Број на мислења : 56
Registration date : 2007-02-18

Среќен роденден!!!! Empty
ПишувањеПредмет: Re: Среќен роденден!!!!   Среќен роденден!!!! Icon_minitime3/16/2007, 03:18

Нате напиша:
не бе што ти е не сум јас љутка ,
...da,i Madzarska ima more... Basketball
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content
Среќен роденден!!!! Empty
ПишувањеПредмет: Re: Среќен роденден!!!!   Среќен роденден!!!! Icon_minitime

Вратете се на почетокот Go down
 
Среќен роденден!!!!
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Забава! :: Дрдорете си!-
Отиди до: