HomeGalleryБарајРегистрирајте сеВлез

Share
 

 Водење љубов?

Go down 
АвторПорака
Нате
Admin
Admin
Нате

Број на мислења : 219
Age : 31
Localisation : Дома си е дома
Registration date : 2007-02-16

Водење љубов? Empty
ПишувањеПредмет: Водење љубов?   Водење љубов? Icon_minitime3/4/2007, 15:51

Ај да ве видам на оваа тема....

_________________
Се родив од љубовта на две души а сакам само една
Вратете се на почетокот Go down
http://havefun.macedonianforum.net
Pajo
Admin
Admin
Pajo

Број на мислења : 197
Age : 31
Localisation : Skopje
Registration date : 2007-02-16

Водење љубов? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Водење љубов?   Водење љубов? Icon_minitime3/4/2007, 16:12

Еве го манијаков... Laughing Razz


Што сакаш да ти кажеме, а? Поза, имаш тема, самозадоволување, имаш тема, за што посебно е темава?? Smile

_________________
Lost time is never found again!
Вратете се на почетокот Go down
Нате
Admin
Admin
Нате

Број на мислења : 219
Age : 31
Localisation : Дома си е дома
Registration date : 2007-02-16

Водење љубов? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Водење љубов?   Водење љубов? Icon_minitime3/4/2007, 16:33

Rolling Eyes општо бре што мислите како треба да биде ова она...

_________________
Се родив од љубовта на две души а сакам само една
Вратете се на почетокот Go down
http://havefun.macedonianforum.net
Pajo
Admin
Admin
Pajo

Број на мислења : 197
Age : 31
Localisation : Skopje
Registration date : 2007-02-16

Водење љубов? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Водење љубов?   Водење љубов? Icon_minitime3/4/2007, 17:57

Што мислиш под општо бе??

Сакам да бидам со девојка ми, да ја гушкам и да ја бацувам.. Водењето љубов не го гледам како забава, што е случај со повеќето машки..

Затоа, секогаш првин прашувам дали е сигурна дека сака...

_________________
Lost time is never found again!
Вратете се на почетокот Go down
Trikson
Прленце
Прленце
Trikson

Број на мислења : 56
Registration date : 2007-02-18

Водење љубов? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Водење љубов?   Водење љубов? Icon_minitime3/6/2007, 21:21

Нате напиша:
Rolling Eyes општо бре што мислите како треба да биде ова она...
...nate...abe koj misli na toa, kao treba da bide,ednostavno se sluchuva i uzivash se zanesuvash-te posesuva momentot,e sea nekoj pat e podobro nekoj pat e dobro i taka,bitno e da e obostrano da ne se glumi i da ne se zimat pari za ta rabota poshto ima i takvi sluchaevi,neli vikaat nishto nema bez pari i ni baba na dedo ne mu davala bez pari(da i kupi neshto)... Rolling Eyes tongue
Вратете се на почетокот Go down
GOGO

GOGO

Број на мислења : 16
Age : 31
Registration date : 2007-04-18

Водење љубов? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Водење љубов?   Водење љубов? Icon_minitime4/18/2007, 01:46

ја неможам да ја сватам разликата... поточно што е секс а што водење љубов и дали двете завршуваат исто. Или треба да се лижам со девојката да се напалам ко млад мајмун и да заспијам као pirat
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content
Водење љубов? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Водење љубов?   Водење љубов? Icon_minitime

Вратете се на почетокот Go down
 
Водење љубов?
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Живот!! :: Љубов и секс!-
Отиди до: