HomeGalleryБарајРегистрирајте сеВлез

Share
 

 Како влијае музиката?

Go down 
АвторПорака
Нате
Admin
Admin
Нате

Број на мислења : 219
Age : 31
Localisation : Дома си е дома
Registration date : 2007-02-16

Како влијае музиката? Empty
ПишувањеПредмет: Како влијае музиката?   Како влијае музиката? Icon_minitime3/3/2007, 16:51

Зависи кој тип на музика и зависи од располжение

_________________
Се родив од љубовта на две души а сакам само една
Вратете се на почетокот Go down
http://havefun.macedonianforum.net
 
Како влијае музиката?
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Забава! :: Музика...-
Отиди до: