HomeGalleryБарајРегистрирајте сеВлез

Share
 

 Евровизија?

Go down 
АвторПорака
Нате
Admin
Admin
Нате

Број на мислења : 219
Age : 31
Localisation : Дома си е дома
Registration date : 2007-02-16

Евровизија? Empty
ПишувањеПредмет: Евровизија?   Евровизија? Icon_minitime3/3/2007, 16:48

Ваши мислења

_________________
Се родив од љубовта на две души а сакам само една
Вратете се на почетокот Go down
http://havefun.macedonianforum.net
Pajo
Admin
Admin
Pajo

Број на мислења : 197
Age : 31
Localisation : Skopje
Registration date : 2007-02-16

Евровизија? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Евровизија?   Евровизија? Icon_minitime3/3/2007, 16:52

Катастрофа.

_________________
Lost time is never found again!
Вратете се на почетокот Go down
Нате
Admin
Admin
Нате

Број на мислења : 219
Age : 31
Localisation : Дома си е дома
Registration date : 2007-02-16

Евровизија? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Евровизија?   Евровизија? Icon_minitime3/3/2007, 16:53

аха, и ја стака мислам никадф нема да постигнеме ништо ако продолжат да бираат убавина на пеачот/ката како лани па и ова година лани груди сеа демек нозе? не сваќам???

_________________
Се родив од љубовта на две души а сакам само една
Вратете се на почетокот Go down
http://havefun.macedonianforum.net
Sponsored content
Евровизија? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Евровизија?   Евровизија? Icon_minitime

Вратете се на почетокот Go down
 
Евровизија?
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Забава! :: Музика...-
Отиди до: