HomeGalleryБарајРегистрирајте сеВлез

Share
 

 Дали се самозадоволувате.......

Go down 
АвторПорака
Нате
Admin
Admin
Нате

Број на мислења : 219
Age : 31
Localisation : Дома си е дома
Registration date : 2007-02-16

Дали се самозадоволувате....... Empty
ПишувањеПредмет: Дали се самозадоволувате.......   Дали се самозадоволувате....... Icon_minitime3/3/2007, 16:40

Не!!! Не ми е убаво така...... confused

_________________
Се родив од љубовта на две души а сакам само една
Вратете се на почетокот Go down
http://havefun.macedonianforum.net
Pajo
Admin
Admin
Pajo

Број на мислења : 197
Age : 31
Localisation : Skopje
Registration date : 2007-02-16

Дали се самозадоволувате....... Empty
ПишувањеПредмет: Re: Дали се самозадоволувате.......   Дали се самозадоволувате....... Icon_minitime3/3/2007, 16:43

Лажеш...

Како и секое женско... Сите така викаат, а сите така прават.. Знам по другарки.

А добро бе, мора ли вакви теми да отвараш?? Laughing Ццццц, манијак! Razz

_________________
Lost time is never found again!
Вратете се на почетокот Go down
Нате
Admin
Admin
Нате

Број на мислења : 219
Age : 31
Localisation : Дома си е дома
Registration date : 2007-02-16

Дали се самозадоволувате....... Empty
ПишувањеПредмет: Re: Дали се самозадоволувате.......   Дали се самозадоволувате....... Icon_minitime3/3/2007, 16:45

ПАјо не дрдори туку одговори ми на темата

_________________
Се родив од љубовта на две души а сакам само една
Вратете се на почетокот Go down
http://havefun.macedonianforum.net
Pajo
Admin
Admin
Pajo

Број на мислења : 197
Age : 31
Localisation : Skopje
Registration date : 2007-02-16

Дали се самозадоволувате....... Empty
ПишувањеПредмет: Re: Дали се самозадоволувате.......   Дали се самозадоволувате....... Icon_minitime3/3/2007, 16:47

Ич к.. да не те боли! tongue

_________________
Lost time is never found again!
Вратете се на почетокот Go down
Нате
Admin
Admin
Нате

Број на мислења : 219
Age : 31
Localisation : Дома си е дома
Registration date : 2007-02-16

Дали се самозадоволувате....... Empty
ПишувањеПредмет: Re: Дали се самозадоволувате.......   Дали се самозадоволувате....... Icon_minitime3/3/2007, 16:48

Лошотилук

_________________
Се родив од љубовта на две души а сакам само една
Вратете се на почетокот Go down
http://havefun.macedonianforum.net
Pajo
Admin
Admin
Pajo

Број на мислења : 197
Age : 31
Localisation : Skopje
Registration date : 2007-02-16

Дали се самозадоволувате....... Empty
ПишувањеПредмет: Re: Дали се самозадоволувате.......   Дали се самозадоволувате....... Icon_minitime3/3/2007, 16:51

Таков сум, шо да праам... Very Happy

_________________
Lost time is never found again!
Вратете се на почетокот Go down
GOGO

GOGO

Број на мислења : 16
Age : 31
Registration date : 2007-04-18

Дали се самозадоволувате....... Empty
ПишувањеПредмет: Re: Дали се самозадоволувате.......   Дали се самозадоволувате....... Icon_minitime4/18/2007, 01:49

Нате напиша:
Не!!! Не ми е убаво така...... confused


Нате ако не маструбираш одма пријави се за некое истражување као природнонаучен феномен lol! lol! lol! lol!

Секој маструбира подеднакво и машките и женските темава е нема логика следна ќе отворам А ДАЛИ ДИШЕТЕ ???? И Нате ќе го чекам твојот одоговор хахахаха

Дали се самозадоволувате....... 983893
Вратете се на почетокот Go down
Нате
Admin
Admin
Нате

Број на мислења : 219
Age : 31
Localisation : Дома си е дома
Registration date : 2007-02-16

Дали се самозадоволувате....... Empty
ПишувањеПредмет: Re: Дали се самозадоволувате.......   Дали се самозадоволувате....... Icon_minitime4/19/2007, 00:46

да јас дишам само по потреба lol!

_________________
Се родив од љубовта на две души а сакам само една
Вратете се на почетокот Go down
http://havefun.macedonianforum.net
Trikson
Прленце
Прленце
Trikson

Број на мислења : 56
Registration date : 2007-02-18

Дали се самозадоволувате....... Empty
ПишувањеПредмет: Re: Дали се самозадоволувате.......   Дали се самозадоволувате....... Icon_minitime4/19/2007, 20:32

..zachi koj dishe- toj massssssss..opaaaaa.....Smile)))
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content
Дали се самозадоволувате....... Empty
ПишувањеПредмет: Re: Дали се самозадоволувате.......   Дали се самозадоволувате....... Icon_minitime

Вратете се на почетокот Go down
 
Дали се самозадоволувате.......
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Живот!! :: Љубов и секс!-
Отиди до: