HomeGalleryБарајРегистрирајте сеВлез

Share
 

 Дали би шетале голи?

Go down 
АвторПорака
Нате
Admin
Admin
Нате

Број на мислења : 219
Age : 31
Localisation : Дома си е дома
Registration date : 2007-02-16

Дали би шетале голи? Empty
ПишувањеПредмет: Дали би шетале голи?   Дали би шетале голи? Icon_minitime3/3/2007, 16:31

Што гола нема шанси се срамам јас........

_________________
Се родив од љубовта на две души а сакам само една
Вратете се на почетокот Go down
http://havefun.macedonianforum.net
Pajo
Admin
Admin
Pajo

Број на мислења : 197
Age : 31
Localisation : Skopje
Registration date : 2007-02-16

Дали би шетале голи? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Дали би шетале голи?   Дали би шетале голи? Icon_minitime3/3/2007, 16:36

И јас не би шетал гол, ама имам братучд од Гевгелија, што има петано гол, за 200 денари...

Будала, и пијана работа... lol!

_________________
Lost time is never found again!
Вратете се на почетокот Go down
Нате
Admin
Admin
Нате

Број на мислења : 219
Age : 31
Localisation : Дома си е дома
Registration date : 2007-02-16

Дали би шетале голи? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Дали би шетале голи?   Дали би шетале голи? Icon_minitime3/3/2007, 16:44

Е будала работа е

_________________
Се родив од љубовта на две души а сакам само една
Вратете се на почетокот Go down
http://havefun.macedonianforum.net
Мони
Прленце
Прленце
Мони

Број на мислења : 90
Age : 30
Registration date : 2007-02-16

Дали би шетале голи? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Дали би шетале голи?   Дали би шетале голи? Icon_minitime3/3/2007, 17:29

ееее тоа ти е ауу нема шанси јас гола леле no way цццц нема шанси

_________________
Life isnt about finding yourself, life is about creating yourself
Вратете се на почетокот Go down
Martin

Martin

Број на мислења : 8
Age : 31
Registration date : 2007-03-04

Дали би шетале голи? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Дали би шетале голи?   Дали би шетале голи? Icon_minitime3/4/2007, 21:58

Ако сум доволно отруен(читај со СН3ОН)секако дека би.ама тоа се десва ептен ретко
Вратете се на почетокот Go down
RockA

RockA

Број на мислења : 12
Age : 49
Localisation : heaven
Registration date : 2007-03-15

Дали би шетале голи? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Дали би шетале голи?   Дали би шетале голи? Icon_minitime3/16/2007, 06:31

hahahahaah, blesavi Smile


A doma bre ?

Si setate po doma goli ?
Jas obozavam letno vreme, sppusteni oletni, sve zarvoreno, ladnicko, nikoj ne te gleda, milina Smile))))
Вратете се на почетокот Go down
http://www.phpbbplanet.com/offtopic/index.php?mforum=offtopic
Нате
Admin
Admin
Нате

Број на мислења : 219
Age : 31
Localisation : Дома си е дома
Registration date : 2007-02-16

Дали би шетале голи? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Дали би шетале голи?   Дали би шетале голи? Icon_minitime3/16/2007, 15:21

Тоа е веќе друга тема, овде станува збор за надвор иначе ни по дома не шетам гола Laughing

_________________
Се родив од љубовта на две души а сакам само една
Вратете се на почетокот Go down
http://havefun.macedonianforum.net
Trikson
Прленце
Прленце
Trikson

Број на мислења : 56
Registration date : 2007-02-18

Дали би шетале голи? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Дали би шетале голи?   Дали би шетале голи? Icon_minitime3/16/2007, 22:09

Нате напиша:
Тоа е веќе друга тема, овде станува збор за надвор иначе ни по дома не шетам гола Laughing
...i ja ne,ustvari samo u toalet koa se banjam... Wink
Вратете се на почетокот Go down
RockA

RockA

Број на мислења : 12
Age : 49
Localisation : heaven
Registration date : 2007-03-15

Дали би шетале голи? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Дали би шетале голи?   Дали би шетале голи? Icon_minitime3/16/2007, 23:29

Не би се шетал гол надвор бре, н сум манијак Very Happy


Ама по дома..... нисто не знаете бре сто е милина lol!
Вратете се на почетокот Go down
http://www.phpbbplanet.com/offtopic/index.php?mforum=offtopic
Hero

Hero

Број на мислења : 23
Age : 34
Localisation : Skopje
Registration date : 2007-03-15

Дали би шетале голи? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Дали би шетале голи?   Дали би шетале голи? Icon_minitime3/17/2007, 03:12

nadvor normalno ne, a doma dokolku ziveam sam DAAAA. (mislam ne so moite)
Вратете се на почетокот Go down
RockA

RockA

Број на мислења : 12
Age : 49
Localisation : heaven
Registration date : 2007-03-15

Дали би шетале голи? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Дали би шетале голи?   Дали би шетале голи? Icon_minitime3/17/2007, 16:01

Tooooooooo Herooooooo


Kazi im na amaterive LOOOOOOOOOOOL

Uste i da ne si bas sam, da imas edno vakvo do tebe ...... mmmmmmmmmmДали би шетале голи? 070130_man
Вратете се на почетокот Go down
http://www.phpbbplanet.com/offtopic/index.php?mforum=offtopic
Sponsored content
Дали би шетале голи? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Дали би шетале голи?   Дали би шетале голи? Icon_minitime

Вратете се на почетокот Go down
 
Дали би шетале голи?
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Забава! :: Дрдорете си!-
Отиди до: