HomeGalleryБарајРегистрирајте сеВлез

Share
 

 Дали си го местите креветот?

Go down 
АвторПорака
Нате
Admin
Admin
Нате

Број на мислења : 219
Age : 31
Localisation : Дома си е дома
Registration date : 2007-02-16

Дали си го местите креветот? Empty
ПишувањеПредмет: Дали си го местите креветот?   Дали си го местите креветот? Icon_minitime3/3/2007, 16:26

Зависи коа како,ама претежно мама ја задолжувам за таа работа

_________________
Се родив од љубовта на две души а сакам само една
Вратете се на почетокот Go down
http://havefun.macedonianforum.net
Pajo
Admin
Admin
Pajo

Број на мислења : 197
Age : 31
Localisation : Skopje
Registration date : 2007-02-16

Дали си го местите креветот? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Дали си го местите креветот?   Дали си го местите креветот? Icon_minitime3/3/2007, 16:32

Јас стално си местам кревет.. И мојот и на брат ми..


Освен кога сум прва смена у школо, тогаш баба ми ми мести соба.

_________________
Lost time is never found again!
Вратете се на почетокот Go down
Нате
Admin
Admin
Нате

Број на мислења : 219
Age : 31
Localisation : Дома си е дома
Registration date : 2007-02-16

Дали си го местите креветот? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Дали си го местите креветот?   Дали си го местите креветот? Icon_minitime3/3/2007, 16:43

Браво вреден си бил тии!!!

_________________
Се родив од љубовта на две души а сакам само една
Вратете се на почетокот Go down
http://havefun.macedonianforum.net
Мони
Прленце
Прленце
Мони

Број на мислења : 90
Age : 30
Registration date : 2007-02-16

Дали си го местите креветот? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Дали си го местите креветот?   Дали си го местите креветот? Icon_minitime3/3/2007, 17:27

еее Нате што мислиш ти мора да е вреден пошто и јас сум вредна јас морам да местам пошто никој нема да ми мести Crying or Very sad а и кај Пајо местев кревет нели Пајо???? Laughing

_________________
Life isnt about finding yourself, life is about creating yourself
Вратете се на почетокот Go down
Pajo
Admin
Admin
Pajo

Број на мислења : 197
Age : 31
Localisation : Skopje
Registration date : 2007-02-16

Дали си го местите креветот? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Дали си го местите креветот?   Дали си го местите креветот? Icon_minitime3/3/2007, 17:56

Па кога го растури, ќе го местиш, како... Razz

_________________
Lost time is never found again!
Вратете се на почетокот Go down
Нате
Admin
Admin
Нате

Број на мислења : 219
Age : 31
Localisation : Дома си е дома
Registration date : 2007-02-16

Дали си го местите креветот? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Дали си го местите креветот?   Дали си го местите креветот? Icon_minitime3/3/2007, 20:52

а заедно го растуривте креветот?

_________________
Се родив од љубовта на две души а сакам само една
Вратете се на почетокот Go down
http://havefun.macedonianforum.net
Pajo
Admin
Admin
Pajo

Број на мислења : 197
Age : 31
Localisation : Skopje
Registration date : 2007-02-16

Дали си го местите креветот? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Дали си го местите креветот?   Дали си го местите креветот? Icon_minitime3/3/2007, 22:19

Нате напиша:
а заедно го растуривте креветот?


Дааааааааа! Very Happy

_________________
Lost time is never found again!
Вратете се на почетокот Go down
Нате
Admin
Admin
Нате

Број на мислења : 219
Age : 31
Localisation : Дома си е дома
Registration date : 2007-02-16

Дали си го местите креветот? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Дали си го местите креветот?   Дали си го местите креветот? Icon_minitime3/6/2007, 01:23

Бравооооооо!!!!!

_________________
Се родив од љубовта на две души а сакам само една
Вратете се на почетокот Go down
http://havefun.macedonianforum.net
Pajo
Admin
Admin
Pajo

Број на мислења : 197
Age : 31
Localisation : Skopje
Registration date : 2007-02-16

Дали си го местите креветот? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Дали си го местите креветот?   Дали си го местите креветот? Icon_minitime3/6/2007, 01:58

Нате напиша:
Бравооооооо!!!!!


Што бе браво?? Утре ќе речеш браво, пошто 2 кревета ќе растуриме.. Најмалце 2... Very Happy

_________________
Lost time is never found again!
Вратете се на почетокот Go down
Нате
Admin
Admin
Нате

Број на мислења : 219
Age : 31
Localisation : Дома си е дома
Registration date : 2007-02-16

Дали си го местите креветот? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Дали си го местите креветот?   Дали си го местите креветот? Icon_minitime3/6/2007, 02:03

Одма да ме известите

_________________
Се родив од љубовта на две души а сакам само една
Вратете се на почетокот Go down
http://havefun.macedonianforum.net
Pajo
Admin
Admin
Pajo

Број на мислења : 197
Age : 31
Localisation : Skopje
Registration date : 2007-02-16

Дали си го местите креветот? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Дали си го местите креветот?   Дали си го местите креветот? Icon_minitime3/6/2007, 02:14

Нате напиша:
Одма да ме известите


Трчам..

И на Мони ќе и забранам да ти каже... Razz Twisted Evil

_________________
Lost time is never found again!
Вратете се на почетокот Go down
Нате
Admin
Admin
Нате

Број на мислења : 219
Age : 31
Localisation : Дома си е дома
Registration date : 2007-02-16

Дали си го местите креветот? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Дали си го местите креветот?   Дали си го местите креветот? Icon_minitime3/6/2007, 02:16

ќе видиме Razz

_________________
Се родив од љубовта на две души а сакам само една
Вратете се на почетокот Go down
http://havefun.macedonianforum.net
Hero

Hero

Број на мислења : 23
Age : 34
Localisation : Skopje
Registration date : 2007-03-15

Дали си го местите креветот? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Дали си го местите креветот?   Дали си го местите креветот? Icon_minitime3/15/2007, 04:45

i jas sam si mestam krevet Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
RockA

RockA

Број на мислења : 12
Age : 49
Localisation : heaven
Registration date : 2007-03-15

Дали си го местите креветот? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Дали си го местите креветот?   Дали си го местите креветот? Icon_minitime3/15/2007, 13:12

Pajo fraeriste vidi go Smile


Jas ne go mestam nikogas, samo pokrivam malku.

Sto ke go mestam, pak vecer ke go rasturam Smile)))))))))))
Вратете се на почетокот Go down
http://www.phpbbplanet.com/offtopic/index.php?mforum=offtopic
BOBI DMXБрој на мислења : 4
Age : 29
Localisation : Veles
Registration date : 2007-03-23

Дали си го местите креветот? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Дали си го местите креветот?   Дали си го местите креветот? Icon_minitime3/23/2007, 01:43

go mestam redovno jocolor
Вратете се на почетокот Go down
Нате
Admin
Admin
Нате

Број на мислења : 219
Age : 31
Localisation : Дома си е дома
Registration date : 2007-02-16

Дали си го местите креветот? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Дали си го местите креветот?   Дали си го местите креветот? Icon_minitime3/23/2007, 02:00

Бравос flower

_________________
Се родив од љубовта на две души а сакам само една
Вратете се на почетокот Go down
http://havefun.macedonianforum.net
alvobar

alvobar

Број на мислења : 6
Age : 35
Localisation : 100 % na PC
Registration date : 2007-04-11

Дали си го местите креветот? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Дали си го местите креветот?   Дали си го местите креветот? Icon_minitime4/12/2007, 22:12

какво местење секогаш ми е наместен tongue
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content
Дали си го местите креветот? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Дали си го местите креветот?   Дали си го местите креветот? Icon_minitime

Вратете се на почетокот Go down
 
Дали си го местите креветот?
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Забава! :: Дрдорете си!-
Отиди до: