HomeGalleryБарајРегистрирајте сеВлез

Share
 

 Дали пеете додека се бањате?

Go down 
АвторПорака
Нате
Admin
Admin
Нате

Број на мислења : 219
Age : 31
Localisation : Дома си е дома
Registration date : 2007-02-16

Дали пеете додека се бањате? Empty
ПишувањеПредмет: Дали пеете додека се бањате?   Дали пеете додека се бањате? Icon_minitime3/3/2007, 16:24

Јас да па досадно ми е да ќутам бе!!!

_________________
Се родив од љубовта на две души а сакам само една
Вратете се на почетокот Go down
http://havefun.macedonianforum.net
Мони
Прленце
Прленце
Мони

Број на мислења : 90
Age : 30
Registration date : 2007-02-16

Дали пеете додека се бањате? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Дали пеете додека се бањате?   Дали пеете додека се бањате? Icon_minitime3/3/2007, 17:23

јас не секогаш но сепак пеам додека се бањам Laughing пошто гласот ми е подобар кога пеам у бања

_________________
Life isnt about finding yourself, life is about creating yourself
Вратете се на почетокот Go down
Нате
Admin
Admin
Нате

Број на мислења : 219
Age : 31
Localisation : Дома си е дома
Registration date : 2007-02-16

Дали пеете додека се бањате? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Дали пеете додека се бањате?   Дали пеете додека се бањате? Icon_minitime3/6/2007, 01:16

Тоа зошто никој не те слуша дека завиваш Laughing

_________________
Се родив од љубовта на две души а сакам само една
Вратете се на почетокот Go down
http://havefun.macedonianforum.net
Trikson
Прленце
Прленце
Trikson

Број на мислења : 56
Registration date : 2007-02-18

Дали пеете додека се бањате? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Дали пеете додека се бањате?   Дали пеете додека се бањате? Icon_minitime3/6/2007, 21:29

Нате напиша:
Јас да па досадно ми е да ќутам бе!!!
...i jas isto...si pejam...vikaat "koj pee zlo nemisli"...a znaesh deka u duet bolji se pesnite sekogash???...aaaaaaaaaaaa Nate??? bounce Laughing Razz
Вратете се на почетокот Go down
Нате
Admin
Admin
Нате

Број на мислења : 219
Age : 31
Localisation : Дома си е дома
Registration date : 2007-02-16

Дали пеете додека се бањате? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Дали пеете додека се бањате?   Дали пеете додека се бањате? Icon_minitime3/13/2007, 00:41

Знам бре , ама штета никогаш те нема тебе коа се бањам а баш с епрашував зашто Дали пеете додека се бањате? 875725

_________________
Се родив од љубовта на две души а сакам само една
Вратете се на почетокот Go down
http://havefun.macedonianforum.net
Trikson
Прленце
Прленце
Trikson

Број на мислења : 56
Registration date : 2007-02-18

Дали пеете додека се бањате? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Дали пеете додека се бањате?   Дали пеете додека се бањате? Icon_minitime3/14/2007, 19:26

Нате напиша:
Знам бре , ама штета никогаш те нема тебе коа се бањам а баш с епрашував зашто Дали пеете додека се бањате? 875725
...zato sto valjda,nema voda boljerot dovolno...treba da se zagree asalno prvo i posle nama gajle, ke peeeme zaedno do utre sabajle... affraid
Вратете се на почетокот Go down
Hero

Hero

Број на мислења : 23
Age : 34
Localisation : Skopje
Registration date : 2007-03-15

Дали пеете додека се бањате? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Дали пеете додека се бањате?   Дали пеете додека се бањате? Icon_minitime3/15/2007, 04:42

ne stalno ama si peam Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Pajo
Admin
Admin
Pajo

Број на мислења : 197
Age : 31
Localisation : Skopje
Registration date : 2007-02-16

Дали пеете додека се бањате? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Дали пеете додека се бањате?   Дали пеете додека се бањате? Icon_minitime3/15/2007, 12:18

Hero напиша:
ne stalno ama si peam Very Happy

А каков глас имаш?? Laughing

_________________
Lost time is never found again!
Вратете се на почетокот Go down
RockA

RockA

Број на мислења : 12
Age : 49
Localisation : heaven
Registration date : 2007-03-15

Дали пеете додека се бањате? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Дали пеете додека се бањате?   Дали пеете додека се бањате? Icon_minitime3/15/2007, 13:20

Ne peam, ne mi teknalo na pamaet Razz

Ne sum nekoj talent za peenje Laughing Laughing Laughing
Вратете се на почетокот Go down
http://www.phpbbplanet.com/offtopic/index.php?mforum=offtopic
Hero

Hero

Број на мислења : 23
Age : 34
Localisation : Skopje
Registration date : 2007-03-15

Дали пеете додека се бањате? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Дали пеете додека се бањате?   Дали пеете додека се бањате? Icon_minitime3/15/2007, 14:33

Pajo напиша:
Hero напиша:
ne stalno ama si peam Very Happy

А каков глас имаш?? Laughing


nikakov lol!
Вратете се на почетокот Go down
RockA

RockA

Број на мислења : 12
Age : 49
Localisation : heaven
Registration date : 2007-03-15

Дали пеете додека се бањате? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Дали пеете додека се бањате?   Дали пеете додека се бањате? Icon_minitime3/16/2007, 23:35

ахаааа лјубеееее

За ваков дует ти праиш муабет на форум tongue Very Happy Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
http://www.phpbbplanet.com/offtopic/index.php?mforum=offtopic
Sponsored content
Дали пеете додека се бањате? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Дали пеете додека се бањате?   Дали пеете додека се бањате? Icon_minitime

Вратете се на почетокот Go down
 
Дали пеете додека се бањате?
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Забава! :: Дрдорете си!-
Отиди до: