HomeGalleryБарајРегистрирајте сеВлез

Share
 

 Пофалете се нешто..

Go down 
АвторПорака
Нате
Admin
Admin
Нате

Број на мислења : 219
Age : 31
Localisation : Дома си е дома
Registration date : 2007-02-16

Пофалете се нешто.. Empty
ПишувањеПредмет: Пофалете се нешто..   Пофалете се нешто.. Icon_minitime3/3/2007, 16:23

еве јас прва во среда ми е роденден јеее cheers

_________________
Се родив од љубовта на две души а сакам само една
Вратете се на почетокот Go down
http://havefun.macedonianforum.net
Pajo
Admin
Admin
Pajo

Број на мислења : 197
Age : 31
Localisation : Skopje
Registration date : 2007-02-16

Пофалете се нешто.. Empty
ПишувањеПредмет: Re: Пофалете се нешто..   Пофалете се нешто.. Icon_minitime3/3/2007, 16:33

Ееее, е,е ,ее еее е, е,е ее,ееее е,е ,е е,е ,ееееееееее, е, е, е е ее, еНате се радувааа, аа, а, а,а ,а а ,ааа


Laughing lol! lol! lol! Laughing

_________________
Lost time is never found again!
Вратете се на почетокот Go down
Нате
Admin
Admin
Нате

Број на мислења : 219
Age : 31
Localisation : Дома си е дома
Registration date : 2007-02-16

Пофалете се нешто.. Empty
ПишувањеПредмет: Re: Пофалете се нешто..   Пофалете се нешто.. Icon_minitime3/3/2007, 16:43

Па нормално дека се радувам..

_________________
Се родив од љубовта на две души а сакам само една
Вратете се на почетокот Go down
http://havefun.macedonianforum.net
Pajo
Admin
Admin
Pajo

Број на мислења : 197
Age : 31
Localisation : Skopje
Registration date : 2007-02-16

Пофалете се нешто.. Empty
ПишувањеПредмет: Re: Пофалете се нешто..   Пофалете се нешто.. Icon_minitime3/3/2007, 16:43

Па знам де..

_________________
Lost time is never found again!
Вратете се на почетокот Go down
Нате
Admin
Admin
Нате

Број на мислења : 219
Age : 31
Localisation : Дома си е дома
Registration date : 2007-02-16

Пофалете се нешто.. Empty
ПишувањеПредмет: Re: Пофалете се нешто..   Пофалете се нешто.. Icon_minitime3/3/2007, 16:45

Ако ако..........Леле у сабота еј едвај чекам

_________________
Се родив од љубовта на две души а сакам само една
Вратете се на почетокот Go down
http://havefun.macedonianforum.net
Мони
Прленце
Прленце
Мони

Број на мислења : 90
Age : 30
Registration date : 2007-02-16

Пофалете се нешто.. Empty
ПишувањеПредмет: Re: Пофалете се нешто..   Пофалете се нешто.. Icon_minitime3/3/2007, 17:21

а ја да се пофалам дека ќе станам полнолетна на 5 Март YEESSSSSSSS!!!! 18 години Very Happy

_________________
Life isnt about finding yourself, life is about creating yourself
Вратете се на почетокот Go down
Pajo
Admin
Admin
Pajo

Број на мислења : 197
Age : 31
Localisation : Skopje
Registration date : 2007-02-16

Пофалете се нешто.. Empty
ПишувањеПредмет: Re: Пофалете се нешто..   Пофалете се нешто.. Icon_minitime3/3/2007, 17:55

Мони напиша:
а ја да се пофалам дека ќе станам полнолетна на 5 Март YEESSSSSSSS!!!! 18 години Very Happy


Да бе, стануваш полнмолетна, и уште едно нешто ке ти фали за да станеш жена... Very Happy Wink

_________________
Lost time is never found again!
Вратете се на почетокот Go down
Нате
Admin
Admin
Нате

Број на мислења : 219
Age : 31
Localisation : Дома си е дома
Registration date : 2007-02-16

Пофалете се нешто.. Empty
ПишувањеПредмет: Re: Пофалете се нешто..   Пофалете се нешто.. Icon_minitime3/6/2007, 01:15

Ај ќе бидне......реков јас нешто

_________________
Се родив од љубовта на две души а сакам само една
Вратете се на почетокот Go down
http://havefun.macedonianforum.net
Sponsored content
Пофалете се нешто.. Empty
ПишувањеПредмет: Re: Пофалете се нешто..   Пофалете се нешто.. Icon_minitime

Вратете се на почетокот Go down
 
Пофалете се нешто..
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Забава! :: Дрдорете си!-
Отиди до: