HomeGalleryБарајРегистрирајте сеВлез

Share
 

 Орален, анален секс?

Go down 
АвторПорака
Нате
Admin
Admin
Нате

Број на мислења : 219
Age : 31
Localisation : Дома си е дома
Registration date : 2007-02-16

Орален, анален секс? Empty
ПишувањеПредмет: Орален, анален секс?   Орален, анален секс? Icon_minitime3/3/2007, 16:19

Дали сте за или против.. Јас сум дефинитивно против ..

_________________
Се родив од љубовта на две души а сакам само една
Вратете се на почетокот Go down
http://havefun.macedonianforum.net
Мони
Прленце
Прленце
Мони

Број на мислења : 90
Age : 30
Registration date : 2007-02-16

Орален, анален секс? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Орален, анален секс?   Орален, анален секс? Icon_minitime3/3/2007, 17:22

и јас дефинитивно против

_________________
Life isnt about finding yourself, life is about creating yourself
Вратете се на почетокот Go down
Ace

Ace

Број на мислења : 3
Age : 33
Registration date : 2007-03-19

Орален, анален секс? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Орален, анален секс?   Орален, анален секс? Icon_minitime4/11/2007, 00:30

protiv analen ste ili protiv dvata? i zasto
aj protiv analen da ste protiv mozam da sfatam ali protiv oralen?
Вратете се на почетокот Go down
Нате
Admin
Admin
Нате

Број на мислења : 219
Age : 31
Localisation : Дома си е дома
Registration date : 2007-02-16

Орален, анален секс? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Орален, анален секс?   Орален, анален секс? Icon_minitime4/11/2007, 00:31

живот ...тоа е Орален, анален секс? 875725

_________________
Се родив од љубовта на две души а сакам само една
Вратете се на почетокот Go down
http://havefun.macedonianforum.net
moucot

moucot

Број на мислења : 2
Age : 31
Localisation : Skopje
Registration date : 2007-04-11

Орален, анален секс? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Орален, анален секс?   Орален, анален секс? Icon_minitime4/11/2007, 22:31

Analen sex ne postuem ali ne razbiram zaso da ne oralen. Mnogu e dobro kako predigra.
Вратете се на почетокот Go down
GOGO

GOGO

Број на мислења : 16
Age : 31
Registration date : 2007-04-18

Орален, анален секс? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Орален, анален секс?   Орален, анален секс? Icon_minitime4/18/2007, 01:28

rabbit rabbit rabbit

Никако против, тоа е слободен избор и зависи од партнерите, многу девојки успеале да најдат задоволство во аналниот секс а оралниот дефинитивно е дел од секоја предигра....
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content
Орален, анален секс? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Орален, анален секс?   Орален, анален секс? Icon_minitime

Вратете се на почетокот Go down
 
Орален, анален секс?
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Живот!! :: Љубов и секс!-
Отиди до: