HomeGalleryБарајРегистрирајте сеВлез

Share
 

 Пајо версус Нате!!

Go down 

Кој е бољи админ??
Нате
Пајо версус Нате!! Vote_lcap67%Пајо версус Нате!! Vote_rcap
 67% [ 2 ]
Пајо
Пајо версус Нате!! Vote_lcap33%Пајо версус Нате!! Vote_rcap
 33% [ 1 ]
Општо гласови : 3
 

АвторПорака
Pajo
Admin
Admin
Pajo

Број на мислења : 197
Age : 31
Localisation : Skopje
Registration date : 2007-02-16

Пајо версус Нате!! Empty
ПишувањеПредмет: Пајо версус Нате!!   Пајо версус Нате!! Icon_minitime3/3/2007, 00:12

Кој е подобар админ, јас или Нате??

Се јадеме со се, и со постови, и со се..


Laughing Laughing lol! lol!

_________________
Lost time is never found again!
Вратете се на почетокот Go down
Мони
Прленце
Прленце
Мони

Број на мислења : 90
Age : 30
Registration date : 2007-02-16

Пајо версус Нате!! Empty
ПишувањеПредмет: Re: Пајо версус Нате!!   Пајо версус Нате!! Icon_minitime3/3/2007, 14:38

za mene i dvajcata ste dobri ne mozam da kazam nisto samo sto ti Pajo preteruvas cepkajki mi na mojot profile Razz Razz

_________________
Life isnt about finding yourself, life is about creating yourself
Вратете се на почетокот Go down
Нате
Admin
Admin
Нате

Број на мислења : 219
Age : 31
Localisation : Дома си е дома
Registration date : 2007-02-16

Пајо версус Нате!! Empty
ПишувањеПредмет: Re: Пајо версус Нате!!   Пајо версус Нате!! Icon_minitime3/3/2007, 16:16

абе пајо не мести избории

_________________
Се родив од љубовта на две души а сакам само една
Вратете се на почетокот Go down
http://havefun.macedonianforum.net
Pajo
Admin
Admin
Pajo

Број на мислења : 197
Age : 31
Localisation : Skopje
Registration date : 2007-02-16

Пајо версус Нате!! Empty
ПишувањеПредмет: Re: Пајо версус Нате!!   Пајо версус Нате!! Icon_minitime3/3/2007, 16:31

Ја местам избори????????????????? Twisted Evil

_________________
Lost time is never found again!
Вратете се на почетокот Go down
Pajo
Admin
Admin
Pajo

Број на мислења : 197
Age : 31
Localisation : Skopje
Registration date : 2007-02-16

Пајо версус Нате!! Empty
ПишувањеПредмет: Re: Пајо версус Нате!!   Пајо версус Нате!! Icon_minitime3/3/2007, 16:39

Мони напиша:
za mene i dvajcata ste dobri ne mozam da kazam nisto samo sto ti Pajo preteruvas cepkajki mi na mojot profile Razz Razz


Епааа, сеа.... Ќе чепкам, сама кога не знаесш да напишеш ништо... Razz


Бај д веј, стварно не местам, немој да ти избришам некој пост.. Razz Laughing

_________________
Lost time is never found again!
Вратете се на почетокот Go down
Нате
Admin
Admin
Нате

Број на мислења : 219
Age : 31
Localisation : Дома си е дома
Registration date : 2007-02-16

Пајо версус Нате!! Empty
ПишувањеПредмет: Re: Пајо версус Нате!!   Пајо версус Нате!! Icon_minitime3/3/2007, 16:42

Да бе сам избриши и ќе видиш тиииии Very Happy

_________________
Се родив од љубовта на две души а сакам само една
Вратете се на почетокот Go down
http://havefun.macedonianforum.net
Мони
Прленце
Прленце
Мони

Број на мислења : 90
Age : 30
Registration date : 2007-02-16

Пајо версус Нате!! Empty
ПишувањеПредмет: Re: Пајо версус Нате!!   Пајо версус Нате!! Icon_minitime3/3/2007, 17:18

a беее ниту Пајо ниту Нате брат ми е најдобар админ Laughing барем тој направи многу за форумот хехеееее ајде сеа зборете

_________________
Life isnt about finding yourself, life is about creating yourself
Вратете се на почетокот Go down
Нате
Admin
Admin
Нате

Број на мислења : 219
Age : 31
Localisation : Дома си е дома
Registration date : 2007-02-16

Пајо версус Нате!! Empty
ПишувањеПредмет: Re: Пајо версус Нате!!   Пајо версус Нате!! Icon_minitime3/3/2007, 20:53

Хе хе хе хе

_________________
Се родив од љубовта на две души а сакам само една
Вратете се на почетокот Go down
http://havefun.macedonianforum.net
Trikson
Прленце
Прленце
Trikson

Број на мислења : 56
Registration date : 2007-02-18

Пајо версус Нате!! Empty
ПишувањеПредмет: Re: Пајо версус Нате!!   Пајо версус Нате!! Icon_minitime4/19/2007, 20:30

...ja mojot glas go davam za Pajo... Wink
Вратете се на почетокот Go down
Нате
Admin
Admin
Нате

Број на мислења : 219
Age : 31
Localisation : Дома си е дома
Registration date : 2007-02-16

Пајо версус Нате!! Empty
ПишувањеПредмет: Re: Пајо версус Нате!!   Пајо версус Нате!! Icon_minitime4/19/2007, 20:51

јас ќе плачам

_________________
Се родив од љубовта на две души а сакам само една
Вратете се на почетокот Go down
http://havefun.macedonianforum.net
Pajo
Admin
Admin
Pajo

Број на мислења : 197
Age : 31
Localisation : Skopje
Registration date : 2007-02-16

Пајо версус Нате!! Empty
ПишувањеПредмет: Re: Пајо версус Нате!!   Пајо версус Нате!! Icon_minitime4/20/2007, 00:40

Nemoj smao da places, ziti se... Smile

_________________
Lost time is never found again!
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content
Пајо версус Нате!! Empty
ПишувањеПредмет: Re: Пајо версус Нате!!   Пајо версус Нате!! Icon_minitime

Вратете се на почетокот Go down
 
Пајо версус Нате!!
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Забава! :: Дрдорете си!-
Отиди до: