HomeGalleryБарајРегистрирајте сеВлез

Share
 

 Клипчиња!!!

Go down 
АвторПорака
Нате
Admin
Admin
Нате

Број на мислења : 219
Age : 31
Localisation : Дома си е дома
Registration date : 2007-02-16

Клипчиња!!! Empty
ПишувањеПредмет: Клипчиња!!!   Клипчиња!!! Icon_minitime3/2/2007, 01:48

ее на ова му се чудам...... коментари за клипчињата што кружат низ скопјево со средношколците, мислите ли дека типките НЕЗНАЕЛЕ дека ги снимаат абе ајде....бе

_________________
Се родив од љубовта на две души а сакам само една
Вратете се на почетокот Go down
http://havefun.macedonianforum.net
 
Клипчиња!!!
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Забава! :: Дрдорете си!-
Отиди до: