HomeGalleryБарајРегистрирајте сеВлез

Share
 

 Настинки!!!

Go down 
АвторПорака
Нате
Admin
Admin
Нате

Број на мислења : 219
Age : 31
Localisation : Дома си е дома
Registration date : 2007-02-16

Настинки!!! Empty
ПишувањеПредмет: Настинки!!!   Настинки!!! Icon_minitime3/1/2007, 21:11

Ме инспирираше мојава настинка з атемава. Како се справувате вие со настинките, мене не ми помага ни апче не ништо!!

_________________
Се родив од љубовта на две души а сакам само една
Вратете се на почетокот Go down
http://havefun.macedonianforum.net
Pajo
Admin
Admin
Pajo

Број на мислења : 197
Age : 31
Localisation : Skopje
Registration date : 2007-02-16

Настинки!!! Empty
ПишувањеПредмет: Re: Настинки!!!   Настинки!!! Icon_minitime3/1/2007, 21:17

Бапни 2 чисти лимони, со два андола и 3 Ц-витамини... заедно измешани.

И ако јадеш мед, јади мед за грлото...

И се уште неам појма како се викаше тоа како чај што е...

_________________
Lost time is never found again!
Вратете се на почетокот Go down
 
Настинки!!!
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Живот!! :: За здравјето!!!-
Отиди до: