HomeGalleryБарајРегистрирајте сеВлез

Share
 

 Italian Serie A..

Go down 
АвторПорака
Pajo
Admin
Admin
Pajo

Број на мислења : 197
Age : 31
Localisation : Skopje
Registration date : 2007-02-16

Italian Serie A.. Empty
ПишувањеПредмет: Italian Serie A..   Italian Serie A.. Icon_minitime2/16/2007, 04:14

Ajde,

FORZA INTER!!! Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
denisБрој на мислења : 13
Registration date : 2007-02-27

Italian Serie A.. Empty
ПишувањеПредмет: eh ajde de   Italian Serie A.. Icon_minitime2/28/2007, 21:11

Forza Milan
Вратете се на почетокот Go down
denisБрој на мислења : 13
Registration date : 2007-02-27

Italian Serie A.. Empty
ПишувањеПредмет: Re: Italian Serie A..   Italian Serie A.. Icon_minitime3/1/2007, 20:55

abe pajo sto mislis koj ke go zeme skudetoto
Вратете се на почетокот Go down
denisБрој на мислења : 13
Registration date : 2007-02-27

Italian Serie A.. Empty
ПишувањеПредмет: Re: Italian Serie A..   Italian Serie A.. Icon_minitime3/1/2007, 20:56

pajo a sto mislis ti sega koj e najdobar igrac u serie A
Вратете се на почетокот Go down
Pajo
Admin
Admin
Pajo

Број на мислења : 197
Age : 31
Localisation : Skopje
Registration date : 2007-02-16

Italian Serie A.. Empty
ПишувањеПредмет: Re: Italian Serie A..   Italian Serie A.. Icon_minitime3/1/2007, 21:12

Скудето зима Интер, 100 %, а кој е најдобар, не можам да кажам...

Би го избрал Кака, и како најдобар у свет... Класа играч, а има само 24 години...

_________________
Lost time is never found again!
Вратете се на почетокот Go down
denisБрој на мислења : 13
Registration date : 2007-02-27

Italian Serie A.. Empty
ПишувањеПредмет: Re: Italian Serie A..   Italian Serie A.. Icon_minitime3/2/2007, 21:12

pa i ja na toa mislav
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content
Italian Serie A.. Empty
ПишувањеПредмет: Re: Italian Serie A..   Italian Serie A.. Icon_minitime

Вратете се на почетокот Go down
 
Italian Serie A..
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Спорт :: Фудбал-
Отиди до: