HomeGalleryБарајРегистрирајте сеВлез

Share
 

 Што би променале во образованието?(реформи задолшителни)

Go down 
АвторПорака
Lt.TrajkovskiБрој на мислења : 2
Registration date : 2007-02-28

Што би променале во образованието?(реформи задолшителни) Empty
ПишувањеПредмет: Што би променале во образованието?(реформи задолшителни)   Што би променале во образованието?(реформи задолшителни) Icon_minitime2/28/2007, 00:39

Што би промениле во македонскиот образовен систем?Начин на предавање,начин на потврдувањето на знаењето на ученикот,однос професор-ученик,што вас ви смета/ло?
Ако не можиме да промениме,барем да си кажиме меѓу себе!
Вратете се на почетокот Go down
Нате
Admin
Admin
Нате

Број на мислења : 219
Age : 31
Localisation : Дома си е дома
Registration date : 2007-02-16

Што би променале во образованието?(реформи задолшителни) Empty
ПишувањеПредмет: Re: Што би променале во образованието?(реформи задолшителни)   Што би променале во образованието?(реформи задолшителни) Icon_minitime3/27/2007, 00:26

се би сменила буквално се, ништо до сега што е не ми се допаѓа

_________________
Се родив од љубовта на две души а сакам само една
Вратете се на почетокот Go down
http://havefun.macedonianforum.net
 
Што би променале во образованието?(реформи задолшителни)
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Живот!! :: Образование!!!-
Отиди до: