HomeGalleryБарајРегистрирајте сеВлез

Share
 

 Дискотеки!!

Go down 
АвторПорака
Нате
Admin
Admin
Нате

Број на мислења : 219
Age : 31
Localisation : Дома си е дома
Registration date : 2007-02-16

Дискотеки!! Empty
ПишувањеПредмет: Дискотеки!!   Дискотеки!! Icon_minitime2/27/2007, 20:53

Во кои идете? Јас искрено не ги сакам многу..... само б2 ја сакам Wink
Вратете се на почетокот Go down
http://havefun.macedonianforum.net
Pajo
Admin
Admin
Pajo

Број на мислења : 197
Age : 31
Localisation : Skopje
Registration date : 2007-02-16

Дискотеки!! Empty
ПишувањеПредмет: Re: Дискотеки!!   Дискотеки!! Icon_minitime2/27/2007, 21:07

Јас сите си ги сакам... Пошто сакам хоусе музика, и така..

Само не сваќам зашто луѓето не сакаат да идат у Процес, по тоа што се деси?

_________________
Lost time is never found again!
Вратете се на почетокот Go down
Martin

Martin

Број на мислења : 8
Age : 31
Registration date : 2007-03-04

Дискотеки!! Empty
ПишувањеПредмет: Re: Дискотеки!!   Дискотеки!! Icon_minitime3/4/2007, 22:10

Мене ми е мила таа вечер во Процес,Пајо знае зошто!!
Вратете се на почетокот Go down
Pajo
Admin
Admin
Pajo

Број на мислења : 197
Age : 31
Localisation : Skopje
Registration date : 2007-02-16

Дискотеки!! Empty
ПишувањеПредмет: Re: Дискотеки!!   Дискотеки!! Icon_minitime3/4/2007, 22:20

Martin напиша:
Мене ми е мила таа вечер во Процес,Пајо знае зошто!!


Е да, знам... Smile

_________________
Lost time is never found again!
Вратете се на почетокот Go down
Нате
Admin
Admin
Нате

Број на мислења : 219
Age : 31
Localisation : Дома си е дома
Registration date : 2007-02-16

Дискотеки!! Empty
ПишувањеПредмет: Re: Дискотеки!!   Дискотеки!! Icon_minitime3/6/2007, 01:14

ако ако не ни кажувајте ништо бе. Мони од сеа не му кажуваме ни ние на Пајо што правиме........ Laughing Cool

_________________
Се родив од љубовта на две души а сакам само една
Вратете се на почетокот Go down
http://havefun.macedonianforum.net
Pajo
Admin
Admin
Pajo

Број на мислења : 197
Age : 31
Localisation : Skopje
Registration date : 2007-02-16

Дискотеки!! Empty
ПишувањеПредмет: Re: Дискотеки!!   Дискотеки!! Icon_minitime3/6/2007, 02:01

Нема што многу да се каже...

Да не беше таа вечер, Мартин ќе беше сингле уште... Very Happy

Ваму таму, со мобилниот, ја тешеше Сања, не е страшно, не знам што... Laughing

_________________
Lost time is never found again!
Вратете се на почетокот Go down
Нате
Admin
Admin
Нате

Број на мислења : 219
Age : 31
Localisation : Дома си е дома
Registration date : 2007-02-16

Дискотеки!! Empty
ПишувањеПредмет: Re: Дискотеки!!   Дискотеки!! Icon_minitime3/6/2007, 02:02

ха ха ,ова само колку да ти кажуваме а?

_________________
Се родив од љубовта на две души а сакам само една
Вратете се на почетокот Go down
http://havefun.macedonianforum.net
Pajo
Admin
Admin
Pajo

Број на мислења : 197
Age : 31
Localisation : Skopje
Registration date : 2007-02-16

Дискотеки!! Empty
ПишувањеПредмет: Re: Дискотеки!!   Дискотеки!! Icon_minitime3/6/2007, 02:15

Нате напиша:
ха ха ,ова само колку да ти кажуваме а?


Даааааааааааааааа Very Happy

_________________
Lost time is never found again!
Вратете се на почетокот Go down
Нате
Admin
Admin
Нате

Број на мислења : 219
Age : 31
Localisation : Дома си е дома
Registration date : 2007-02-16

Дискотеки!! Empty
ПишувањеПредмет: Re: Дискотеки!!   Дискотеки!! Icon_minitime3/6/2007, 02:18

А што си тии

_________________
Се родив од љубовта на две души а сакам само една
Вратете се на почетокот Go down
http://havefun.macedonianforum.net
Sponsored content
Дискотеки!! Empty
ПишувањеПредмет: Re: Дискотеки!!   Дискотеки!! Icon_minitime

Вратете се на почетокот Go down
 
Дискотеки!!
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Забава! :: Ноќен живот!-
Отиди до: