HomeGalleryБарајРегистрирајте сеВлез

Share
 

 Досадно

Go down 
АвторПорака
Нате
Admin
Admin
Нате

Број на мислења : 219
Age : 31
Localisation : Дома си е дома
Registration date : 2007-02-16

Досадно Empty
ПишувањеПредмет: Досадно   Досадно Icon_minitime2/27/2007, 20:43

Што правите бе вие коа ви е досадно како мене денес? Crying or Very sad No
Вратете се на почетокот Go down
http://havefun.macedonianforum.net
Pajo
Admin
Admin
Pajo

Број на мислења : 197
Age : 31
Localisation : Skopje
Registration date : 2007-02-16

Досадно Empty
ПишувањеПредмет: Re: Досадно   Досадно Icon_minitime2/27/2007, 20:47

Нате напиша:
Што правите бе вие коа ви е досадно како мене денес? Crying or Very sad No


И се јавивам на Мони... И кога не ми е досадно го правам тоа. Very Happy

_________________
Lost time is never found again!
Вратете се на почетокот Go down
 
Досадно
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Забава! :: Дрдорете си!-
Отиди до: