HomeGalleryБарајРегистрирајте сеВлез

Share
 

 Изглед?

Go down 
АвторПорака
Нате
Admin
Admin
Нате

Број на мислења : 219
Age : 31
Localisation : Дома си е дома
Registration date : 2007-02-16

Изглед? Empty
ПишувањеПредмет: Изглед?   Изглед? Icon_minitime2/27/2007, 20:23

Колку е битен изгледот на партнерот?
Мене никогаш не ми бил битен ама па и несакам некој ружен да фатам, скромна сум ама секогаш го имам доброто, барем за мене е, побитен ми е внатрешниот изглед....
Вратете се на почетокот Go down
http://havefun.macedonianforum.net
Pajo
Admin
Admin
Pajo

Број на мислења : 197
Age : 31
Localisation : Skopje
Registration date : 2007-02-16

Изглед? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Изглед?   Изглед? Icon_minitime2/27/2007, 20:31

Абе битни се и внатрешниот изглед и надворешниот...

Моментално си имам барем и убава и згодна, и паметна девојка... Very Happy

_________________
Lost time is never found again!
Вратете се на почетокот Go down
Мони
Прленце
Прленце
Мони

Број на мислења : 90
Age : 30
Registration date : 2007-02-16

Изглед? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Изглед?   Изглед? Icon_minitime2/28/2007, 22:09

za mene e mnogu bitno ubavinata na negovata dusa toa dali negovata dusa sveti od dobrina makar i da ne e tolku ubav(no ne i tolku grd) ili e ubav,zgoden a dusata mu e pokriena vo mrak od gorcnina i zloba.....
Вратете се на почетокот Go down
GOGO

GOGO

Број на мислења : 16
Age : 31
Registration date : 2007-04-18

Изглед? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Изглед?   Изглед? Icon_minitime4/18/2007, 01:56

За мене е пресуден..... кога бирам нели....
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content
Изглед? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Изглед?   Изглед? Icon_minitime

Вратете се на почетокот Go down
 
Изглед?
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Живот!! :: Љубов и секс!-
Отиди до: