HomeGalleryБарајРегистрирајте сеВлез

Share
 

 Силикони!!

Go down 
АвторПорака
Нате
Admin
Admin
Нате

Број на мислења : 219
Age : 31
Localisation : Дома си е дома
Registration date : 2007-02-16

Силикони!! Empty
ПишувањеПредмет: Силикони!!   Силикони!! Icon_minitime2/27/2007, 20:19

Сите мислат дека не се штетни па сакав и вас да ве прашам што мислите вие? Јас мислам дека се штетни сепак во вашето тело внесувате '' страни тела'' кои можат да ви наштетат...Природното е најубаво
Вратете се на почетокот Go down
http://havefun.macedonianforum.net
Pajo
Admin
Admin
Pajo

Број на мислења : 197
Age : 31
Localisation : Skopje
Registration date : 2007-02-16

Силикони!! Empty
ПишувањеПредмет: Re: Силикони!!   Силикони!! Icon_minitime2/27/2007, 20:36

Јас мислам дека не се штетни, ама сепак неќам девојки си силикони... Како Нате што вика, природно си е природно. И си е најубаво... Smile

_________________
Lost time is never found again!
Вратете се на почетокот Go down
moucot

moucot

Број на мислења : 2
Age : 31
Localisation : Skopje
Registration date : 2007-04-11

Силикони!! Empty
ПишувањеПредмет: Re: Силикони!!   Силикони!! Icon_minitime4/11/2007, 22:35

So dala majka priroda toa e be. Kakvi silikoni. Postuem samo ako e premnogu neophodno (na primer posle operacija na rak na dojka i slicno)
Вратете се на почетокот Go down
Мони
Прленце
Прленце
Мони

Број на мислења : 90
Age : 30
Registration date : 2007-02-16

Силикони!! Empty
ПишувањеПредмет: Re: Силикони!!   Силикони!! Icon_minitime4/12/2007, 01:59

potpolno se slozuvam so toa,najubavo e prirodno,kako so velat ako Gospod ne te sozdal ubav dzabe ti e 100 operacii da naprais pak ke si imas nekoja mana taka da ne sum ZA silikoni Wink

_________________
Life isnt about finding yourself, life is about creating yourself
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content
Силикони!! Empty
ПишувањеПредмет: Re: Силикони!!   Силикони!! Icon_minitime

Вратете се на почетокот Go down
 
Силикони!!
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Живот!! :: За здравјето!!!-
Отиди до: