HomeGalleryБарајРегистрирајте сеВлез

Share
 

 Неверство?

Go down 
АвторПорака
Нате
Admin
Admin
Нате

Број на мислења : 219
Age : 31
Localisation : Дома си е дома
Registration date : 2007-02-16

Неверство? Empty
ПишувањеПредмет: Неверство?   Неверство? Icon_minitime2/27/2007, 20:15

Леле колку мразам неверство, мислам дека само тоа може ептен да ме изнервира не варам и несакам да ме вараат, ако сакам да бидам со некој ќе бидам со него а доколку го варам тоа значи дека не сум способна да одржам врска колку таа и да трае....
А вие?
Вратете се на почетокот Go down
http://havefun.macedonianforum.net
Pajo
Admin
Admin
Pajo

Број на мислења : 197
Age : 31
Localisation : Skopje
Registration date : 2007-02-16

Неверство? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Неверство?   Неверство? Icon_minitime2/27/2007, 20:17

Ја на почетокот од врската никогаш не варам... Обично ако не ми иде, почнувам, а пошто скоро секогаш не ми иде, варам...

Пред да се наљути Мони (знаејќи каква љутка е Razz ), да кажам дека сега ми иде супер, и дека нема шанси да ја варам... И кога нема да ни иде, нема да ја варам, посебна е... Very Happy

_________________
Lost time is never found again!
Вратете се на почетокот Go down
Нате
Admin
Admin
Нате

Број на мислења : 219
Age : 31
Localisation : Дома си е дома
Registration date : 2007-02-16

Неверство? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Неверство?   Неверство? Icon_minitime2/27/2007, 20:20

Па добро бе не можете едноставно да ставите крај ако не иде не мора да варате!!!!!!
Вратете се на почетокот Go down
http://havefun.macedonianforum.net
Pajo
Admin
Admin
Pajo

Број на мислења : 197
Age : 31
Localisation : Skopje
Registration date : 2007-02-16

Неверство? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Неверство?   Неверство? Icon_minitime2/27/2007, 20:33

Нате напиша:
Па добро бе не можете едноставно да ставите крај ако не иде не мора да варате!!!!!!

Не мора, ама некогаш го правам тоа намено, за да ми раскинат девојките, да не им раскинам јас и да ги повредам, сваќаш?

_________________
Lost time is never found again!
Вратете се на почетокот Go down
Trikson
Прленце
Прленце
Trikson

Број на мислења : 56
Registration date : 2007-02-18

Неверство? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Неверство?   Неверство? Icon_minitime2/27/2007, 22:11

...i aint nobody's slave,my soul long's for my freedom,like a bird in a flight,or a fish in a deep blue sea,and my heart is open and my mind is open...i can not be never-ever taged to a single person,cause my heart is so big that it can hold a mountains witn in.
Вратете се на почетокот Go down
Pajo
Admin
Admin
Pajo

Број на мислења : 197
Age : 31
Localisation : Skopje
Registration date : 2007-02-16

Неверство? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Неверство?   Неверство? Icon_minitime2/27/2007, 22:17

Абе Љубе... Laughing

_________________
Lost time is never found again!
Вратете се на почетокот Go down
Мони
Прленце
Прленце
Мони

Број на мислења : 90
Age : 30
Registration date : 2007-02-16

Неверство? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Неверство?   Неверство? Icon_minitime2/28/2007, 22:14

kako prvo Pajo ne sum ljutka Razz

Spomna nekoj neverstvo????uffff nesto sto najvise mrazam,mrazam samo zborot da go cujam no ako nekoj me izneveri ne mu popustam mu vozvrakam vednas pa mozda i dvojno poloso Evil or Very Mad
Вратете се на почетокот Go down
GOGO

GOGO

Број на мислења : 16
Age : 31
Registration date : 2007-04-18

Неверство? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Неверство?   Неверство? Icon_minitime4/18/2007, 01:55

Жими све не сте нормални....
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content
Неверство? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Неверство?   Неверство? Icon_minitime

Вратете се на почетокот Go down
 
Неверство?
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Живот!! :: Љубов и секс!-
Отиди до: