HomeGalleryБарајРегистрирајте сеВлез

Share
 

 За љубовта!!

Go down 
АвторПорака
Нате
Admin
Admin
Нате

Број на мислења : 219
Age : 31
Localisation : Дома си е дома
Registration date : 2007-02-16

За љубовта!! Empty
ПишувањеПредмет: За љубовта!!   За љубовта!! Icon_minitime2/26/2007, 20:54

Кажете по некој збор за љубовта.......
Те сакам сонценце моеее, I love you бацкец Smile cheers
Вратете се на почетокот Go down
http://havefun.macedonianforum.net
Pajo
Admin
Admin
Pajo

Број на мислења : 197
Age : 31
Localisation : Skopje
Registration date : 2007-02-16

За љубовта!! Empty
ПишувањеПредмет: Re: За љубовта!!   За љубовта!! Icon_minitime2/26/2007, 21:18

Мене ми се свиќа кога ме викаат срце... Се топам како сладолед на 50 степени... Smile

_________________
Lost time is never found again!
Вратете се на почетокот Go down
Мони
Прленце
Прленце
Мони

Број на мислења : 90
Age : 30
Registration date : 2007-02-16

За љубовта!! Empty
ПишувањеПредмет: Re: За љубовта!!   За љубовта!! Icon_minitime2/26/2007, 23:15

da be srce primetiv Laughing
Вратете се на почетокот Go down
Нате
Admin
Admin
Нате

Број на мислења : 219
Age : 31
Localisation : Дома си е дома
Registration date : 2007-02-16

За љубовта!! Empty
ПишувањеПредмет: Re: За љубовта!!   За љубовта!! Icon_minitime2/27/2007, 20:16

Срцки тие...... ве сакам многу срциња мои Wink
Вратете се на почетокот Go down
http://havefun.macedonianforum.net
Sponsored content
За љубовта!! Empty
ПишувањеПредмет: Re: За љубовта!!   За љубовта!! Icon_minitime

Вратете се на почетокот Go down
 
За љубовта!!
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Живот!! :: Љубов и секс!-
Отиди до: