HomeGalleryБарајРегистрирајте сеВлез

Share
 

 На прв поглед?

Go down 
АвторПорака
Нате
Admin
Admin
Нате

Број на мислења : 219
Age : 31
Localisation : Дома си е дома
Registration date : 2007-02-16

На прв поглед? Empty
ПишувањеПредмет: На прв поглед?   На прв поглед? Icon_minitime2/26/2007, 03:22

Ви се десило ли да се заљубите на прв поглед?
Мене не ама ми се десило да ми се допадне некој ептенски... а после да се роди љубов мммммммммммм..... I love you
Вратете се на почетокот Go down
http://havefun.macedonianforum.net
Pajo
Admin
Admin
Pajo

Број на мислења : 197
Age : 31
Localisation : Skopje
Registration date : 2007-02-16

На прв поглед? Empty
ПишувањеПредмет: Re: На прв поглед?   На прв поглед? Icon_minitime2/26/2007, 16:18

Стефан?! Question

_________________
Lost time is never found again!
Вратете се на почетокот Go down
Нате
Admin
Admin
Нате

Број на мислења : 219
Age : 31
Localisation : Дома си е дома
Registration date : 2007-02-16

На прв поглед? Empty
ПишувањеПредмет: Re: На прв поглед?   На прв поглед? Icon_minitime2/26/2007, 20:15

е што е битно кој е? Не кажувам бе Wink
Вратете се на почетокот Go down
http://havefun.macedonianforum.net
Мони
Прленце
Прленце
Мони

Број на мислења : 90
Age : 30
Registration date : 2007-02-16

На прв поглед? Empty
ПишувањеПредмет: Re: На прв поглед?   На прв поглед? Icon_minitime2/28/2007, 22:20

hmmm da,mi se desilo da mi se sviga nekoj na prv pogled i toa mnogu pati no...no lubov ne ne znam mozda ke se sluci i toa Question
Вратете се на почетокот Go down
Pajo
Admin
Admin
Pajo

Број на мислења : 197
Age : 31
Localisation : Skopje
Registration date : 2007-02-16

На прв поглед? Empty
ПишувањеПредмет: Re: На прв поглед?   На прв поглед? Icon_minitime3/1/2007, 15:53

Мони напиша:
hmmm da,mi se desilo da mi se sviga nekoj na prv pogled i toa mnogu pati no...no lubov ne ne znam mozda ke se sluci i toa Question


Викаш љубов ќе се случи а?? А што, не се деси љубов на прв поглед со мене?

_________________
Lost time is never found again!
Вратете се на почетокот Go down
Мони
Прленце
Прленце
Мони

Број на мислења : 90
Age : 30
Registration date : 2007-02-16

На прв поглед? Empty
ПишувањеПредмет: Re: На прв поглед?   На прв поглед? Icon_minitime3/1/2007, 21:09

toa ne bese na prv pogled..... I love you
Вратете се на почетокот Go down
GOGO

GOGO

Број на мислења : 16
Age : 31
Registration date : 2007-04-18

На прв поглед? Empty
ПишувањеПредмет: Re: На прв поглед?   На прв поглед? Icon_minitime4/18/2007, 01:53

Најдобрите работи се случуваат на прв поглед... или после тоа....
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content
На прв поглед? Empty
ПишувањеПредмет: Re: На прв поглед?   На прв поглед? Icon_minitime

Вратете се на почетокот Go down
 
На прв поглед?
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Живот!! :: Љубов и секс!-
Отиди до: