HomeGalleryБарајРегистрирајте сеВлез

Share
 

 вицови тука.....

Go down 
АвторПорака
Нате
Admin
Admin
Нате

Број на мислења : 219
Age : 31
Localisation : Дома си е дома
Registration date : 2007-02-16

вицови тука..... Empty
ПишувањеПредмет: вицови тука.....   вицови тука..... Icon_minitime2/24/2007, 19:48

Ајде малку да се насмееме казете некј виц, јас незнам па ќе оставам на вас
Вратете се на почетокот Go down
http://havefun.macedonianforum.net
Мони
Прленце
Прленце
Мони

Број на мислења : 90
Age : 30
Registration date : 2007-02-16

вицови тука..... Empty
ПишувањеПредмет: Re: вицови тука.....   вицови тука..... Icon_minitime2/25/2007, 21:41

Разговараат два плавуши:
- "Мислам дека маж ми ме изневерува".
- "Како тоа"?
- "Па ни едно од децата не личи на него". Laughing Laughing Laughing
Вратете се на почетокот Go down
Мони
Прленце
Прленце
Мони

Број на мислења : 90
Age : 30
Registration date : 2007-02-16

вицови тука..... Empty
ПишувањеПредмет: Re: вицови тука.....   вицови тука..... Icon_minitime2/25/2007, 21:41

Седнува Трпе во кафана и нарачува пилешка супа.
Келнерот му ја носи... Трпе промешува малку со лажицата и изнервирано го повикува келнерот.
Трпе: Добро бе келнер, каква е оваа пилешка супа кога во неа нема пиле?
Келнерот: Добро бе, а ти си бил во војска и си јадел војничко гравче?
Трпе: Сум јадел, и што?
Келнерот: Епа виде внатре војници?
Вратете се на почетокот Go down
Мони
Прленце
Прленце
Мони

Број на мислења : 90
Age : 30
Registration date : 2007-02-16

вицови тука..... Empty
ПишувањеПредмет: Re: вицови тука.....   вицови тука..... Icon_minitime2/25/2007, 21:43

Се јавува работникот на работа.
- Шефе, а бе денес не ми е добро, нешто глава ме боли па нема да дојдам на работа.
- Слушај вака, кога мене ме боли глава, рипам на жената, за саат време сум ко нов, и си доаѓам на работа така свеж.
Ете ти го работников после саат време се појавува на работа.
Шефот:
- А, кажи како функционира?
- Да бе шефе, алал да и е на жена ти!

hahahhahahhohohohoohoho Razz
Вратете се на почетокот Go down
Мони
Прленце
Прленце
Мони

Број на мислења : 90
Age : 30
Registration date : 2007-02-16

вицови тука..... Empty
ПишувањеПредмет: Re: вицови тука.....   вицови тука..... Icon_minitime2/25/2007, 21:48

Зошто не постојат вицови за црнки?
- Затоа што плавушите не можат да ги смислат.
Вратете се на почетокот Go down
Нате
Admin
Admin
Нате

Број на мислења : 219
Age : 31
Localisation : Дома си е дома
Registration date : 2007-02-16

вицови тука..... Empty
ПишувањеПредмет: Re: вицови тука.....   вицови тука..... Icon_minitime3/1/2007, 21:19

Laughing Very Happy ех да знаев и јас некој виц....

_________________
Се родив од љубовта на две души а сакам само една
Вратете се на почетокот Go down
http://havefun.macedonianforum.net
Мони
Прленце
Прленце
Мони

Број на мислења : 90
Age : 30
Registration date : 2007-02-16

вицови тука..... Empty
ПишувањеПредмет: Re: вицови тука.....   вицови тука..... Icon_minitime3/1/2007, 21:37

da ne si sluchajno plavusa? Razz hahahah(ne mozes da izmisluvas vicovi) Laughing Laughing

_________________
Life isnt about finding yourself, life is about creating yourself
Вратете се на почетокот Go down
Trikson
Прленце
Прленце
Trikson

Број на мислења : 56
Registration date : 2007-02-18

вицови тука..... Empty
ПишувањеПредмет: Re: вицови тука.....   вицови тука..... Icon_minitime3/1/2007, 23:38

...MAMOOOO,MAMOOOO...me siluvashe Crnogorec... Crying or Very sad
-od kaj znaesh ma kerko deka beshe bash Crnogorec???
...pa se morav da pravam sama jas... Twisted Evil What a Face cheers Rolling Eyes Laughing Laughing Laughing
Вратете се на почетокот Go down
Нате
Admin
Admin
Нате

Број на мислења : 219
Age : 31
Localisation : Дома си е дома
Registration date : 2007-02-16

вицови тука..... Empty
ПишувањеПредмет: Re: вицови тука.....   вицови тука..... Icon_minitime3/2/2007, 02:53

фаќа еден манијак девојка на улица и и вика '' сега ќе ти ја исполнам најголемата желба'' и типкава почнува да вика гласно'' силовањеееееееееее''

_________________
Се родив од љубовта на две души а сакам само една
Вратете се на почетокот Go down
http://havefun.macedonianforum.net
Pajo
Admin
Admin
Pajo

Број на мислења : 197
Age : 31
Localisation : Skopje
Registration date : 2007-02-16

вицови тука..... Empty
ПишувањеПредмет: Re: вицови тука.....   вицови тука..... Icon_minitime3/2/2007, 14:08

Јеееее, Нате кажза виц, и жива остана... Laughing Razz

_________________
Lost time is never found again!
Вратете се на почетокот Go down
Нате
Admin
Admin
Нате

Број на мислења : 219
Age : 31
Localisation : Дома си е дома
Registration date : 2007-02-16

вицови тука..... Empty
ПишувањеПредмет: Re: вицови тука.....   вицови тука..... Icon_minitime3/2/2007, 20:41

иде груевски у кафана доаѓа келнерот и му вика повелете, и груевски му вика ''ти седни'' и келнерот седнуе по некое време доаѓа обезбедувањето и му вика на келнерот ''шо си седнал?не гледаш дека е премиерот? '' а овој му одговара '' он ми рече ти седни'' сељак еден не ти седни три средни..... lol!

_________________
Се родив од љубовта на две души а сакам само една
Вратете се на почетокот Go down
http://havefun.macedonianforum.net
Sponsored content
вицови тука..... Empty
ПишувањеПредмет: Re: вицови тука.....   вицови тука..... Icon_minitime

Вратете се на почетокот Go down
 
вицови тука.....
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Забава! :: Дрдорете си!-
Отиди до: