HomeGalleryПрашања/ОдговориБарајРегистрирајте сеЧленовиЧленски групиВлез

Share | 
 

 Развод?

Go down 
АвторПорака
Нате
Admin
Admin
avatar

Број на мислења : 219
Age : 30
Localisation : Дома си е дома
Registration date : 2007-02-16

ПишувањеПредмет: Развод?   2/24/2007, 04:35

во која ситуација доаѓа до развод?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://havefun.macedonianforum.net
Pajo
Admin
Admin
avatar

Број на мислења : 197
Age : 30
Localisation : Skopje
Registration date : 2007-02-16

ПишувањеПредмет: Re: Развод?   2/24/2007, 14:48

Абе има многу ситуации во кои доага до развод...


Ама јас мислам дека е во ред, ако не иде, подобро е да се разведеш, него да си го упропастиш и остатокот од животот...

_________________
Lost time is never found again!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
 
Развод?
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Живот!! :: Семејство!!!-
Отиди до: