HomeGalleryПрашања/ОдговориБарајРегистрирајте сеЧленовиЧленски групиВлез

Share | 
 

 Раскинување?

Go down 
АвторПорака
Нате
Admin
Admin
avatar

Број на мислења : 219
Age : 30
Localisation : Дома си е дома
Registration date : 2007-02-16

ПишувањеПредмет: Раскинување?   2/24/2007, 00:06

Како раскинувате и што кога ќе дојде до тоа!
Дали лесно можете да преболите?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://havefun.macedonianforum.net
Pajo
Admin
Admin
avatar

Број на мислења : 197
Age : 30
Localisation : Skopje
Registration date : 2007-02-16

ПишувањеПредмет: Re: Раскинување?   2/24/2007, 02:50

Па освен еднаш, прилично лесно преболувам...

А за раскинување, никагаш на мене не ми било лесно, со страв дека ќе ги повредам девојките... Затоа, многу често се случувало, да направам нешто намерно, за да они на мене ми раскинат..

_________________
Lost time is never found again!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
 
Раскинување?
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Живот!! :: Љубов и секс!-
Отиди до: