HomeGalleryБарајРегистрирајте сеВлез

Share
 

 Најдолга врска?

Go down 
АвторПорака
Нате
Admin
Admin
Нате

Број на мислења : 219
Age : 31
Localisation : Дома си е дома
Registration date : 2007-02-16

Најдолга врска? Empty
ПишувањеПредмет: Најдолга врска?   Најдолга врска? Icon_minitime2/23/2007, 17:01

Колку беше или е вашата најдолга врска... мојата е 2 години со малку вишок Најдолга врска? 4521
Вратете се на почетокот Go down
http://havefun.macedonianforum.net
Pajo
Admin
Admin
Pajo

Број на мислења : 197
Age : 31
Localisation : Skopje
Registration date : 2007-02-16

Најдолга врска? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Најдолга врска?   Најдолга врска? Icon_minitime2/23/2007, 19:53

Два месеца, точно, на денот раскинавме... Т.Е., она мене ми раскина... Very Happy

_________________
Lost time is never found again!
Вратете се на почетокот Go down
Нате
Admin
Admin
Нате

Број на мислења : 219
Age : 31
Localisation : Дома си е дома
Registration date : 2007-02-16

Најдолга врска? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Најдолга врска?   Најдолга врска? Icon_minitime2/24/2007, 00:13

све љубовџии бре affraid
Вратете се на почетокот Go down
http://havefun.macedonianforum.net
Мони
Прленце
Прленце
Мони

Број на мислења : 90
Age : 30
Registration date : 2007-02-16

Најдолга врска? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Најдолга врска?   Најдолга врска? Icon_minitime2/24/2007, 13:26

2 години
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content
Најдолга врска? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Најдолга врска?   Најдолга врска? Icon_minitime

Вратете се на почетокот Go down
 
Најдолга врска?
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Живот!! :: Љубов и секс!-
Отиди до: