HomeGalleryПрашања/ОдговориБарајРегистрирајте сеЧленовиЧленски групиВлез

Share | 
 

 Кој е онлајн моментално??

Go down 
АвторПорака
Pajo
Admin
Admin
avatar

Број на мислења : 197
Age : 30
Localisation : Skopje
Registration date : 2007-02-16

ПишувањеПредмет: Кој е онлајн моментално??   2/20/2007, 14:29

Моментално, кој е онлајн??

Јас само.... Sad

_________________
Lost time is never found again!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Pajo
Admin
Admin
avatar

Број на мислења : 197
Age : 30
Localisation : Skopje
Registration date : 2007-02-16

ПишувањеПредмет: Re: Кој е онлајн моментално??   2/20/2007, 14:30

Цитат :
Севкупно има 2 членови он-лајн :: 1 Регистрирани, 0 Скриени и 1 Гост
Последен пат кога член беше он-лајн е 4 на Mon 19 Feb - 1:40

Регистрирани членови: Pajo

кој е гостинов?? дај регистрирај се бе...

Или е Мони?? А? Хаха... МИслам дека е она. Very Happy

_________________
Lost time is never found again!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Нате
Admin
Admin
avatar

Број на мислења : 219
Age : 30
Localisation : Дома си е дома
Registration date : 2007-02-16

ПишувањеПредмет: Re: Кој е онлајн моментално??   2/20/2007, 16:36

еве бе ме ..... ти тука си?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://havefun.macedonianforum.net
Мони
Прленце
Прленце
avatar

Број на мислења : 90
Age : 29
Registration date : 2007-02-16

ПишувањеПредмет: Re: Кој е онлајн моментално??   2/22/2007, 20:47

Цитат :
Регистрирани членови: Pi, Мони


heheeeee ama imam ubavo drustvo jas Razz
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Pajo
Admin
Admin
avatar

Број на мислења : 197
Age : 30
Localisation : Skopje
Registration date : 2007-02-16

ПишувањеПредмет: Re: Кој е онлајн моментално??   2/22/2007, 21:54

Еј, полека со другар ми, слушаш Мони?? Razz

_________________
Lost time is never found again!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Pajo
Admin
Admin
avatar

Број на мислења : 197
Age : 30
Localisation : Skopje
Registration date : 2007-02-16

ПишувањеПредмет: Re: Кој е онлајн моментално??   2/22/2007, 22:26

Цитат :
Регистрирани членови: Pajo, Мони


Е сеа имаш убаво друштво... Very Happy

_________________
Lost time is never found again!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Мони
Прленце
Прленце
avatar

Број на мислења : 90
Age : 29
Registration date : 2007-02-16

ПишувањеПредмет: Re: Кој е онлајн моментално??   2/22/2007, 22:32

e da cheers I love you
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Trikson
Прленце
Прленце
avatar

Број на мислења : 56
Registration date : 2007-02-18

ПишувањеПредмет: Re: Кој е онлајн моментално??   2/23/2007, 00:27

...wooooowwww... pirat ...ama skin...black behind and "midnight blue "front...mojata omilena kombinacija...bravo super e ne menjajte vishe se zaljubiv u noviov colour na forumot... bounce ...bravo za avtorot!!!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Trikson
Прленце
Прленце
avatar

Број на мислења : 56
Registration date : 2007-02-18

ПишувањеПредмет: Re: Кој е онлајн моментално??   2/23/2007, 00:28

...sea i avatar ke si smenam...da odgovara na pozadinata... Rolling Eyes
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Мони
Прленце
Прленце
avatar

Број на мислења : 90
Age : 29
Registration date : 2007-02-16

ПишувањеПредмет: Re: Кој е онлајн моментално??   2/23/2007, 15:38

eee toa e delo na brat mi zablagodari mu se na nego(network spidor) Wink
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Trikson
Прленце
Прленце
avatar

Број на мислења : 56
Registration date : 2007-02-18

ПишувањеПредмет: Re: Кој е онлајн моментално??   2/23/2007, 19:57

Мони напиша:
eee toa e delo na brat mi zablagodari mu se na nego(network spidor) Wink
...da ne gleal malce od koinx forum aaaaaa???...hahahahaaa...anyway bravo gi pogodil nijansite sto odgovaraat...da ne e umetnik neshto on???
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Нате
Admin
Admin
avatar

Број на мислења : 219
Age : 30
Localisation : Дома си е дома
Registration date : 2007-02-16

ПишувањеПредмет: Re: Кој е онлајн моментално??   2/23/2007, 20:31

Регистрирани членови: Trikson, Нате
Само ние? каде се другите?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://havefun.macedonianforum.net
Trikson
Прленце
Прленце
avatar

Број на мислења : 56
Registration date : 2007-02-18

ПишувањеПредмет: Re: Кој е онлајн моментално??   2/23/2007, 20:39

Нате напиша:
Регистрирани членови: Trikson, Нате
Само ние? каде се другите?
...e sea pa ti kaj se drugite...drugite se so drugi... Cool ...kaj si ma Nate komshike ubava???... Wink
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Нате
Admin
Admin
avatar

Број на мислења : 219
Age : 30
Localisation : Дома си е дома
Registration date : 2007-02-16

ПишувањеПредмет: Re: Кој е онлајн моментално??   2/23/2007, 20:44

еве комшија онлине по дома .......
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://havefun.macedonianforum.net
Pajo
Admin
Admin
avatar

Број на мислења : 197
Age : 30
Localisation : Skopje
Registration date : 2007-02-16

ПишувањеПредмет: Re: Кој е онлајн моментално??   3/1/2007, 21:38

Цитат :
Регистрирани членови: Pajo, Pi, Мони


ПЕДРООООО, бегај ми од патот!!! Razz

_________________
Lost time is never found again!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Martin

avatar

Број на мислења : 8
Age : 30
Registration date : 2007-03-04

ПишувањеПредмет: Re: Кој е онлајн моментално??   3/4/2007, 22:09

ама глупа тема
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Pajo
Admin
Admin
avatar

Број на мислења : 197
Age : 30
Localisation : Skopje
Registration date : 2007-02-16

ПишувањеПредмет: Re: Кој е онлајн моментално??   3/4/2007, 22:14

Martin напиша:
ама глупа тема


И мајка ти е глупа, па пак ја е... Razz Laughing

_________________
Lost time is never found again!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Martin

avatar

Број на мислења : 8
Age : 30
Registration date : 2007-03-04

ПишувањеПредмет: Re: Кој е онлајн моментално??   3/5/2007, 15:53

најљубезно ги молам адините да го банираат јузерот пајо.Благодарам. lol!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Нате
Admin
Admin
avatar

Број на мислења : 219
Age : 30
Localisation : Дома си е дома
Registration date : 2007-02-16

ПишувањеПредмет: Re: Кој е онлајн моментално??   3/5/2007, 16:57

Martin напиша:
најљубезно ги молам адините да го банираат јузерот пајо.Благодарам. lol!
Наредба или заповед?

_________________
Се родив од љубовта на две души а сакам само една
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://havefun.macedonianforum.net
Pajo
Admin
Admin
avatar

Број на мислења : 197
Age : 30
Localisation : Skopje
Registration date : 2007-02-16

ПишувањеПредмет: Re: Кој е онлајн моментално??   3/5/2007, 17:22

од Мацко само молба може да има, наредба и заповед не, пошто нема храброст за тоа... Laughing Razz

_________________
Lost time is never found again!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Кој е онлајн моментално??   

Вратете се на почетокот Go down
 
Кој е онлајн моментално??
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Забава! :: Дрдорете си!-
Отиди до: