HomeGalleryПрашања/ОдговориБарајРегистрирајте сеЧленовиЧленски групиВлез

Share | 
 

 Дали сте љубоморни?????

Go down 
АвторПорака
Мони
Прленце
Прленце
avatar

Број на мислења : 90
Age : 29
Registration date : 2007-02-16

ПишувањеПредмет: Дали сте љубоморни?????   2/20/2007, 13:42

јас одамна не сум била љубоморна али вчера..хмммммм Evil or Very Mad
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Нате
Admin
Admin
avatar

Број на мислења : 219
Age : 30
Localisation : Дома си е дома
Registration date : 2007-02-16

ПишувањеПредмет: Re: Дали сте љубоморни?????   2/20/2007, 13:59

На што бе а?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://havefun.macedonianforum.net
Pajo
Admin
Admin
avatar

Број на мислења : 197
Age : 30
Localisation : Skopje
Registration date : 2007-02-16

ПишувањеПредмет: Re: Дали сте љубоморни?????   2/20/2007, 13:59

Нате напиша:
На што бе а?


Остај ја бе, ментална е...

_________________
Lost time is never found again!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Нате
Admin
Admin
avatar

Број на мислења : 219
Age : 30
Localisation : Дома си е дома
Registration date : 2007-02-16

ПишувањеПредмет: Re: Дали сте љубоморни?????   2/20/2007, 14:01

ее без вакви коментарии , да одговорам дека не сум љубоморна никогаш
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://havefun.macedonianforum.net
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Дали сте љубоморни?????   

Вратете се на почетокот Go down
 
Дали сте љубоморни?????
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Живот!! :: Љубов и секс!-
Отиди до: