HomeGalleryПрашања/ОдговориБарајРегистрирајте сеЧленовиЧленски групиВлез

Share | 
 

 деца!!

Go down 
АвторПорака
Нате
Admin
Admin
avatar

Број на мислења : 219
Age : 30
Localisation : Дома си е дома
Registration date : 2007-02-16

ПишувањеПредмет: деца!!   2/20/2007, 00:12

Ги сакате ли децата, јас ги обожавам, само несак да ми плачат. Уживам коа ќе ми се насмеат, коа ќе ме гушнат... срцки
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://havefun.macedonianforum.net
Мони
Прленце
Прленце
avatar

Број на мислења : 90
Age : 29
Registration date : 2007-02-16

ПишувањеПредмет: Re: деца!!   2/22/2007, 01:11

i jas obozavam deca..deneska chuvav edno 4 godisno devojche i taa me zasaka pochna da plache koga si otidov....sto e najinteresno imase akvarium tamu i im staivme imina na site ripki...4 ribi se vikaa: pajo,moni,nate,stefan.... Laughing
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Нате
Admin
Admin
avatar

Број на мислења : 219
Age : 30
Localisation : Дома си е дома
Registration date : 2007-02-16

ПишувањеПредмет: Re: деца!!   2/22/2007, 01:13

да? баш убаво...........
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://havefun.macedonianforum.net
Нате
Admin
Admin
avatar

Број на мислења : 219
Age : 30
Localisation : Дома си е дома
Registration date : 2007-02-16

ПишувањеПредмет: Re: деца!!   4/1/2008, 19:08

www.igribezgranici.tk eve edna igroteka za decinjata da si pominat najubavo na cel svet flower

_________________
Се родив од љубовта на две души а сакам само една
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://havefun.macedonianforum.net
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: деца!!   

Вратете се на почетокот Go down
 
деца!!
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Живот!! :: Семејство!!!-
Отиди до: