HomeGalleryБарајРегистрирајте сеВлез

Share
 

 средно школо?

Go down 
АвторПорака
Нате
Admin
Admin
Нате

Број на мислења : 219
Age : 31
Localisation : Дома си е дома
Registration date : 2007-02-16

средно школо? Empty
ПишувањеПредмет: средно школо?   средно школо? Icon_minitime2/19/2007, 23:41

како беше во средно. Јас мислам дека тие денови ми беа најубави, иако несакав да идам у школо сепак друштвото ми беше супер и се забавував пола година ја поминував со кафиња
Вратете се на почетокот Go down
http://havefun.macedonianforum.net
Pajo
Admin
Admin
Pajo

Број на мислења : 197
Age : 31
Localisation : Skopje
Registration date : 2007-02-16

средно школо? Empty
ПишувањеПредмет: Re: средно школо?   средно школо? Icon_minitime2/20/2007, 01:57

А јас што сум си уште у средно??

Па едвај чекам да заврши, НЕ МОЖАМ ВИШЕЕЕЕЕ!!! :x

_________________
Lost time is never found again!
Вратете се на почетокот Go down
Нате
Admin
Admin
Нате

Број на мислења : 219
Age : 31
Localisation : Дома си е дома
Registration date : 2007-02-16

средно школо? Empty
ПишувањеПредмет: Re: средно школо?   средно школо? Icon_minitime2/20/2007, 13:22

леле колку сакам ја су средно ќе го бараш еден ден ќе видиш јес да несакам да учам ама сепак ...
Вратете се на почетокот Go down
http://havefun.macedonianforum.net
denisБрој на мислења : 13
Registration date : 2007-02-27

средно школо? Empty
ПишувањеПредмет: Re: средно школо?   средно школо? Icon_minitime2/27/2007, 20:12

[quote]nema podobro od sredno
Вратете се на почетокот Go down
Hero

Hero

Број на мислења : 23
Age : 34
Localisation : Skopje
Registration date : 2007-03-15

средно школо? Empty
ПишувањеПредмет: Re: средно школо?   средно школо? Icon_minitime3/15/2007, 04:38

eeeeee so ubao bese u sredno, koa ke mi tekne so sve sme praele, ama nema nazad
Вратете се на почетокот Go down
denisБрој на мислења : 13
Registration date : 2007-02-27

средно школо? Empty
ПишувањеПредмет: Re: средно школо?   средно школо? Icon_minitime4/14/2007, 23:53

toa sto pominalo pominalo vidi sega drugi uste poubavi da bidat
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content
средно школо? Empty
ПишувањеПредмет: Re: средно школо?   средно школо? Icon_minitime

Вратете се на почетокот Go down
 
средно школо?
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Живот!! :: Образование!!!-
Отиди до: