HomeGalleryПрашања/ОдговориБарајРегистрирајте сеЧленовиЧленски групиВлез

Share | 
 

 Fashion TV!

Go down 
АвторПорака
Нате
Admin
Admin
avatar

Број на мислења : 219
Age : 30
Localisation : Дома си е дома
Registration date : 2007-02-16

ПишувањеПредмет: Fashion TV!   2/19/2007, 23:35

Неможам овие скелети на батерии да ги гледам одвратни сеее, не ми се свиѓа ептен се слаби бе, булимичнии блак.. No
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://havefun.macedonianforum.net
Pajo
Admin
Admin
avatar

Број на мислења : 197
Age : 30
Localisation : Skopje
Registration date : 2007-02-16

ПишувањеПредмет: Re: Fashion TV!   2/20/2007, 02:02

И јас не ги сакам овие од фешн ТВ...


Мнооогу се слаби, манекенки,... Сакам топ модели... И Мони! Laughing

_________________
Lost time is never found again!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
dano

avatar

Број на мислења : 2
Registration date : 2007-04-12

ПишувањеПредмет: Re: Fashion TV!   4/12/2007, 02:43

affraid Gledam samo fasion tv dobri parcinja prezentiraat.
a mislam deka se dosta dobri vo frizura i sminka, ali samo za moda gi biva,ne se zamaraat so top modeli. pa za top modelite ste vo pravo 90% se anoreksicni.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Нате
Admin
Admin
avatar

Број на мислења : 219
Age : 30
Localisation : Дома си е дома
Registration date : 2007-02-16

ПишувањеПредмет: Re: Fashion TV!   5/15/2007, 13:12

независно..топ модел или манекенка мене ми е исто, да ме стави некој на диета и да ми кажува како да изгледам нема шанси.. за шминката да иако понекогаш се како вештерки.........башка ми с елоши кога ги гледам колку с еслаби No

_________________
Се родив од љубовта на две души а сакам само една
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://havefun.macedonianforum.net
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Fashion TV!   

Вратете се на почетокот Go down
 
Fashion TV!
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Живот!! :: ОД светот на модата!!-
Отиди до: