HomeGalleryБарајРегистрирајте сеВлез

Share
 

 Вие сте?

Go down 
АвторПорака
Нате
Admin
Admin
Нате

Број на мислења : 219
Age : 31
Localisation : Дома си е дома
Registration date : 2007-02-16

Вие сте? Empty
ПишувањеПредмет: Вие сте?   Вие сте? Icon_minitime2/19/2007, 23:17

.......одговорите нека следат тука! ДО кој степен на образование сте стигнати. јас сум студент и засеа добро ми иде
Вратете се на почетокот Go down
http://havefun.macedonianforum.net
Pajo
Admin
Admin
Pajo

Број на мислења : 197
Age : 31
Localisation : Skopje
Registration date : 2007-02-16

Вие сте? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Вие сте?   Вие сте? Icon_minitime2/20/2007, 01:59

Добро ти иде?? Surprised

Со толку учење... Laughing


Јас сум 4та, сеа за сеа... Кај и да е ќе заврши...

_________________
Lost time is never found again!
Вратете се на почетокот Go down
Мони
Прленце
Прленце
Мони

Број на мислења : 90
Age : 30
Registration date : 2007-02-16

Вие сте? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Вие сте?   Вие сте? Icon_minitime2/20/2007, 12:55

jas sum studentka,pa ne mi ide bas najdobro No
Вратете се на почетокот Go down
Нате
Admin
Admin
Нате

Број на мислења : 219
Age : 31
Localisation : Дома си е дома
Registration date : 2007-02-16

Вие сте? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Вие сте?   Вие сте? Icon_minitime2/20/2007, 13:24

Pajo напиша:
Добро ти иде?? Surprised

Со толку учење... Laughing


Да бе супер е...
Вратете се на почетокот Go down
http://havefun.macedonianforum.net
Sponsored content
Вие сте? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Вие сте?   Вие сте? Icon_minitime

Вратете се на почетокот Go down
 
Вие сте?
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Живот!! :: Образование!!!-
Отиди до: