HomeGalleryБарајРегистрирајте сеВлез

Share
 

 Во врска со презимињата, кое ќе го одберете....?

Go down 
АвторПорака
Нате
Admin
Admin
Нате

Број на мислења : 219
Age : 31
Localisation : Дома си е дома
Registration date : 2007-02-16

Во врска со презимињата, кое ќе го одберете....? Empty
ПишувањеПредмет: Во врска со презимињата, кое ќе го одберете....?   Во врска со презимињата, кое ќе го одберете....? Icon_minitime2/19/2007, 23:02

Јас не сум размислувала на оваа тема па затоа сакам да видам што мислат другите, ама мислам дека би го задржала своето и би го додала неговото ама тоа коа ќе си дојде време за тоа...
Вратете се на почетокот Go down
http://havefun.macedonianforum.net
Мони
Прленце
Прленце
Мони

Број на мислења : 90
Age : 30
Registration date : 2007-02-16

Во врска со презимињата, кое ќе го одберете....? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Во врска со презимињата, кое ќе го одберете....?   Во врска со презимињата, кое ќе го одберете....? Icon_minitime2/19/2007, 23:15

se slozuvam so tebe Nate Wink
Вратете се на почетокот Go down
Pajo
Admin
Admin
Pajo

Број на мислења : 197
Age : 31
Localisation : Skopje
Registration date : 2007-02-16

Во врска со презимињата, кое ќе го одберете....? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Во врска со презимињата, кое ќе го одберете....?   Во врска со презимињата, кое ќе го одберете....? Icon_minitime2/20/2007, 02:00

Ја ке го земам нејзиното...
Бррррр, вие нездрави сте бе?? Laughing

_________________
Lost time is never found again!
Вратете се на почетокот Go down
Нате
Admin
Admin
Нате

Број на мислења : 219
Age : 31
Localisation : Дома си е дома
Registration date : 2007-02-16

Во врска со презимињата, кое ќе го одберете....? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Во врска со презимињата, кое ќе го одберете....?   Во врска со презимињата, кое ќе го одберете....? Icon_minitime2/20/2007, 13:12

Ау а ја спа мислев имало храбри машки, леле братучед ме разочара сеа ептен
Вратете се на почетокот Go down
http://havefun.macedonianforum.net
Sponsored content
Во врска со презимињата, кое ќе го одберете....? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Во врска со презимињата, кое ќе го одберете....?   Во врска со презимињата, кое ќе го одберете....? Icon_minitime

Вратете се на почетокот Go down
 
Во врска со презимињата, кое ќе го одберете....?
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Живот!! :: Семејство!!!-
Отиди до: