HomeGalleryБарајРегистрирајте сеВлез

Share
 

 Првиот бакнеж!!!

Go down 
АвторПорака
Нате
Admin
Admin
Нате

Број на мислења : 219
Age : 31
Localisation : Дома си е дома
Registration date : 2007-02-16

Првиот бакнеж!!! Empty
ПишувањеПредмет: Првиот бакнеж!!!   Првиот бакнеж!!! Icon_minitime2/19/2007, 22:58

се сеќавате? Се сеќавам бев осмо одделение, беше у елемент, ми беше грозно, врската траеше 2 месеца а сеа сме другарчиња и се смееме на она што било, за на што сме раскинале lol!
Вратете се на почетокот Go down
http://havefun.macedonianforum.net
Pajo
Admin
Admin
Pajo

Број на мислења : 197
Age : 31
Localisation : Skopje
Registration date : 2007-02-16

Првиот бакнеж!!! Empty
ПишувањеПредмет: Re: Првиот бакнеж!!!   Првиот бакнеж!!! Icon_minitime2/20/2007, 02:05

Беше у шесто одделение, се деси у салата у Автокоманда.... Со една девојка Елена, прва ми беше таа, а сега ја немам видено од кога раскинавме... А идевме 2 месеца.

_________________
Lost time is never found again!
Вратете се на почетокот Go down
Мони
Прленце
Прленце
Мони

Број на мислења : 90
Age : 30
Registration date : 2007-02-16

Првиот бакнеж!!! Empty
ПишувањеПредмет: Re: Првиот бакнеж!!!   Првиот бакнеж!!! Icon_minitime2/22/2007, 22:44

de bre site po 2 meseci vrska ste imale Razz
Вратете се на почетокот Go down
Pajo
Admin
Admin
Pajo

Број на мислења : 197
Age : 31
Localisation : Skopje
Registration date : 2007-02-16

Првиот бакнеж!!! Empty
ПишувањеПредмет: Re: Првиот бакнеж!!!   Првиот бакнеж!!! Icon_minitime2/22/2007, 22:48

Мони напиша:
de bre site po 2 meseci vrska ste imale Razz


Мене најдолга врска ми била 2 месеци бе ејјј.... Very Happy

_________________
Lost time is never found again!
Вратете се на почетокот Go down
Мони
Прленце
Прленце
Мони

Број на мислења : 90
Age : 30
Registration date : 2007-02-16

Првиот бакнеж!!! Empty
ПишувањеПредмет: Re: Првиот бакнеж!!!   Првиот бакнеж!!! Icon_minitime2/22/2007, 22:50

i mojata najdolga vrska mi bese 2 (ama godini) Laughing
Вратете се на почетокот Go down
GOGO

GOGO

Број на мислења : 16
Age : 31
Registration date : 2007-04-18

Првиот бакнеж!!! Empty
ПишувањеПредмет: Re: Првиот бакнеж!!!   Првиот бакнеж!!! Icon_minitime4/18/2007, 02:13

мислам дека бев 6-7мо и ми беше супер се запалив ко млад мајмун и сакав да ја испофаќам.. Shocked
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content
Првиот бакнеж!!! Empty
ПишувањеПредмет: Re: Првиот бакнеж!!!   Првиот бакнеж!!! Icon_minitime

Вратете се на почетокот Go down
 
Првиот бакнеж!!!
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Живот!! :: Љубов и секс!-
Отиди до: