HomeGalleryБарајРегистрирајте сеВлез

Share
 

 Што ве нервира?

Go down 
АвторПорака
Нате
Admin
Admin
Нате

Број на мислења : 219
Age : 31
Localisation : Дома си е дома
Registration date : 2007-02-16

Што ве нервира? Empty
ПишувањеПредмет: Што ве нервира?   Што ве нервира? Icon_minitime2/19/2007, 22:48

Има ли нешто што онака стврарно може да ве извади од такт и што е тоа, како постапувате во тие моменти. affraid
Вратете се на почетокот Go down
http://havefun.macedonianforum.net
Trikson
Прленце
Прленце
Trikson

Број на мислења : 56
Registration date : 2007-02-18

Што ве нервира? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Што ве нервира?   Што ве нервира? Icon_minitime2/20/2007, 01:09

...da ...definitivno ljubomora me vadi u takt...i togash mi ide da popizdam i se osekam sekogash tazno koga mi ljubomorat....
Вратете се на почетокот Go down
Нате
Admin
Admin
Нате

Број на мислења : 219
Age : 31
Localisation : Дома си е дома
Registration date : 2007-02-16

Што ве нервира? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Што ве нервира?   Што ве нервира? Icon_minitime2/20/2007, 01:13

е да тоа е една работа ама нека си љубоморат значи вредиме п нека прават што сакаат не се замарам, ме нервираат луќе кои се прават ко да се којзнае што блабла
Вратете се на почетокот Go down
http://havefun.macedonianforum.net
Pajo
Admin
Admin
Pajo

Број на мислења : 197
Age : 31
Localisation : Skopje
Registration date : 2007-02-16

Што ве нервира? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Што ве нервира?   Што ве нервира? Icon_minitime2/20/2007, 01:54

Нате напиша:
Има ли нешто што онака стврарно може да ве извади од такт и што е тоа, како постапувате во тие моменти. affraid


Ти ме нервираш!!! Razz

_________________
Lost time is never found again!
Вратете се на почетокот Go down
Нате
Admin
Admin
Нате

Број на мислења : 219
Age : 31
Localisation : Дома си е дома
Registration date : 2007-02-16

Што ве нервира? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Што ве нервира?   Што ве нервира? Icon_minitime2/20/2007, 13:13

ете ти сеа види го шо сеа па јас темата е што ве нервира не кој ееее више
Crying or Very sad
Вратете се на почетокот Go down
http://havefun.macedonianforum.net
Sponsored content
Што ве нервира? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Што ве нервира?   Што ве нервира? Icon_minitime

Вратете се на почетокот Go down
 
Што ве нервира?
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Забава! :: Дрдорете си!-
Отиди до: