HomeGalleryБарајРегистрирајте сеВлез

Share
 

 Кажете што превите најмногу?

Go down 
АвторПорака
Нате
Admin
Admin
Нате

Број на мислења : 219
Age : 31
Localisation : Дома си е дома
Registration date : 2007-02-16

Кажете што превите најмногу? Empty
ПишувањеПредмет: Кажете што превите најмногу?   Кажете што превите најмногу? Icon_minitime2/19/2007, 22:43

Јас киснам на компјутер и мајка ми само вика по мене ама зараза, е тоа правам јас најмногу! а вие?
Вратете се на почетокот Go down
http://havefun.macedonianforum.net
Мони
Прленце
Прленце
Мони

Број на мислења : 90
Age : 30
Registration date : 2007-02-16

Кажете што превите најмногу? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Кажете што превите најмногу?   Кажете што превите најмногу? Icon_minitime2/19/2007, 23:23

jas sto pravam najmnogu???

pa da vi kazam pravo taksistite dovolno dobro me znaat bez da im kazam sekoe sabajle kaj nate me nosat hahahahaha Laughing
Вратете се на почетокот Go down
Trikson
Прленце
Прленце
Trikson

Број на мислења : 56
Registration date : 2007-02-18

Кажете што превите најмногу? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Кажете што превите најмногу?   Кажете што превите најмногу? Icon_minitime2/20/2007, 01:06

...pa moze da se kaze i ja deka dremam najvishe na pc...ali zatoa sto veke 10 godini i na rabota dremam na pc i po 5-6 saata ...mora sto da se prai... Evil or Very Mad Rolling Eyes
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content
Кажете што превите најмногу? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Кажете што превите најмногу?   Кажете што превите најмногу? Icon_minitime

Вратете се на почетокот Go down
 
Кажете што превите најмногу?
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Забава! :: Дрдорете си!-
Отиди до: