HomeGalleryБарајРегистрирајте сеВлез

Share
 

 Журки?

Go down 
АвторПорака
Нате
Admin
Admin
Нате

Број на мислења : 219
Age : 31
Localisation : Дома си е дома
Registration date : 2007-02-16

Журки? Empty
ПишувањеПредмет: Журки?   Журки? Icon_minitime2/19/2007, 22:41

Сакате ли журки и на кои сте биле?
Вратете се на почетокот Go down
http://havefun.macedonianforum.net
Pajo
Admin
Admin
Pajo

Број на мислења : 197
Age : 31
Localisation : Skopje
Registration date : 2007-02-16

Журки? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Журки?   Журки? Icon_minitime2/20/2007, 01:49

За какви журки??

Сум бил на тие што јас ги правам, на тие што другари ги прават..

Бев и на првиот концерст на Тиесто.

_________________
Lost time is never found again!
Вратете се на почетокот Go down
Нате
Admin
Admin
Нате

Број на мислења : 219
Age : 31
Localisation : Дома си е дома
Registration date : 2007-02-16

Журки? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Журки?   Журки? Icon_minitime2/20/2007, 13:15

Пајо не приватни тие от типот со диџеј абе читај меѓу редови малце па ме мрзи се да објаснувам па сеа па
Вратете се на почетокот Go down
http://havefun.macedonianforum.net
Martin

Martin

Број на мислења : 8
Age : 31
Registration date : 2007-03-04

Журки? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Журки?   Журки? Icon_minitime3/4/2007, 22:12

Нате напиша:
Пајо не приватни тие от типот со диџеј абе читај меѓу редови малце па ме мрзи се да објаснувам па сеа па
прости му малкуцка спор е.......


Со другар бевме на Меккеј ов колосеум,на Скази првиот пут,Саунвејв е фестивал и не се брои
Вратете се на почетокот Go down
Martin

Martin

Број на мислења : 8
Age : 31
Registration date : 2007-03-04

Журки? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Журки?   Журки? Icon_minitime3/4/2007, 22:13

Pajo напиша:
За какви журки??

Сум бил на тие што јас ги правам, на тие што другари ги прават..

Бев и на првиот концерст на Тиесто.

Журки на другари!!!!? Laughing Ебате
Вратете се на почетокот Go down
Pajo
Admin
Admin
Pajo

Број на мислења : 197
Age : 31
Localisation : Skopje
Registration date : 2007-02-16

Журки? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Журки?   Журки? Icon_minitime3/4/2007, 22:14

Martin напиша:
Со другар бевме на Меккеј ов колосеум,на Скази првиот пут,Саунвејв е фестивал и не се брои


Да, на Мекеј, кога ме заеба! Evil or Very Mad

_________________
Lost time is never found again!
Вратете се на почетокот Go down
Martin

Martin

Број на мислења : 8
Age : 31
Registration date : 2007-03-04

Журки? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Журки?   Журки? Icon_minitime3/5/2007, 16:04

Pajo напиша:
Martin напиша:
Со другар бевме на Меккеј ов колосеум,на Скази првиот пут,Саунвејв е фестивал и не се брои


Да, на Мекеј, кога ме заеба! Evil or Very Mad

da bevme so ivan.Ebi se
Вратете се на почетокот Go down
Pajo
Admin
Admin
Pajo

Број на мислења : 197
Age : 31
Localisation : Skopje
Registration date : 2007-02-16

Журки? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Журки?   Журки? Icon_minitime3/5/2007, 16:10

У четврток, исто Меккеј е тука, у Колосеум гостува...

_________________
Lost time is never found again!
Вратете се на почетокот Go down
Нате
Admin
Admin
Нате

Број на мислења : 219
Age : 31
Localisation : Дома си е дома
Registration date : 2007-02-16

Журки? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Журки?   Журки? Icon_minitime3/5/2007, 16:59

Martin напиша:

da bevme so ivan.Ebi se[/quote]
Без вакви изрази ќе ве молам , цензурирај за да не бришам постови ок? Ов а важи за сите членови модератори и админи... После трето предупредување следи бан, нема да толерирам колку и да е зезенција....

_________________
Се родив од љубовта на две души а сакам само една
Вратете се на почетокот Go down
http://havefun.macedonianforum.net
Sponsored content
Журки? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Журки?   Журки? Icon_minitime

Вратете се на почетокот Go down
 
Журки?
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Забава! :: Ноќен живот!-
Отиди до: