HomeGalleryБарајРегистрирајте сеВлез

Share
 

 Kaде викендов?

Go down 
АвторПорака
Нате
Admin
Admin
Нате

Број на мислења : 219
Age : 31
Localisation : Дома си е дома
Registration date : 2007-02-16

Kaде викендов? Empty
ПишувањеПредмет: Kaде викендов?   Kaде викендов? Icon_minitime2/19/2007, 22:39

Каде бевте или кде ќе идете викендов? Како си поминавте споделете ......
Вратете се на почетокот Go down
http://havefun.macedonianforum.net
Pajo
Admin
Admin
Pajo

Број на мислења : 197
Age : 31
Localisation : Skopje
Registration date : 2007-02-16

Kaде викендов? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Kaде викендов?   Kaде викендов? Icon_minitime2/20/2007, 01:53

Епа викендов во петокот бев на журка кај еден другар, па после у Левел... Сум се смеел таму, имаше едни црнци, едниот тешка грамада, мојата рака, нога и тело, како една негова рака... Не би сакал да се тепам со тој... Laughing
- Во саботата пак, бев на роденден у Грув, на улица Македонија..

Овој викенд, за сабота не знам, а во петок, ЈАС ке працам журка, (пак у Студио Ф, иако не ми се иде више таму)...
Па ајде, сите што сте за, ве чекам... Нате и Мони сигурно... Very Happy

_________________
Lost time is never found again!
Вратете се на почетокот Go down
Нате
Admin
Admin
Нате

Број на мислења : 219
Age : 31
Localisation : Дома си е дома
Registration date : 2007-02-16

Kaде викендов? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Kaде викендов?   Kaде викендов? Icon_minitime2/20/2007, 13:17

лелееее да бе црнците страшни беа еј башка беа напушени аууууу..... влего у филм луѓето ко којзнае кај да дошле а шо мајка барат кај нас не ми е јасно
Вратете се на почетокот Go down
http://havefun.macedonianforum.net
Нате
Admin
Admin
Нате

Број на мислења : 219
Age : 31
Localisation : Дома си е дома
Registration date : 2007-02-16

Kaде викендов? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Kaде викендов?   Kaде викендов? Icon_minitime2/26/2007, 03:19

вцера ми беше најдобра вечер дефинитивно.........ептен сум среќна сеа cheers I love you Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
http://havefun.macedonianforum.net
Pajo
Admin
Admin
Pajo

Број на мислења : 197
Age : 31
Localisation : Skopje
Registration date : 2007-02-16

Kaде викендов? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Kaде викендов?   Kaде викендов? Icon_minitime2/26/2007, 16:16

Нате напиша:
вцера ми беше најдобра вечер дефинитивно.........ептен сум среќна сеа cheers I love you Very Happy


А смеам да знам зашто???


Јас иначе у петокот не бев нигде.. Бев на кафе кај една другарка уствари.

А за саботата... Леле колку лооооош деееен,... Прво, караница со девојката.. Второ, заради тее ЕБАНА евровизија, никој не ми дојде на забава, и беше ТАПА! КОСМИЧКА ТАПАААА!!!! Sad Crying or Very sad И цела вечер, па и ден ми беа посрани....

_________________
Lost time is never found again!
Вратете се на почетокот Go down
Hero

Hero

Број на мислења : 23
Age : 33
Localisation : Skopje
Registration date : 2007-03-15

Kaде викендов? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Kaде викендов?   Kaде викендов? Icon_minitime3/15/2007, 14:46

pojma neam kaj ke idam vikendov, jas stalno se dogovaram u 5 do 12
Вратете се на почетокот Go down
Pajo
Admin
Admin
Pajo

Број на мислења : 197
Age : 31
Localisation : Skopje
Registration date : 2007-02-16

Kaде викендов? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Kaде викендов?   Kaде викендов? Icon_minitime3/15/2007, 20:49

Ееее кааде викендов?

Па пошто последниве 2 недели потрошив околу 50 евра, ако не и поисе, неам многу за тросење овој бикенд..

Ама затоа, у петок сум на роденден, и сите си нарацуваме што да пиеме. За мене си нарачав литро водка, и ич не ме боли...

Има стуб да се напраам, иам и причини... Very Happy

_________________
Lost time is never found again!
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content
Kaде викендов? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Kaде викендов?   Kaде викендов? Icon_minitime

Вратете се на почетокот Go down
 
Kaде викендов?
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Забава! :: Ноќен живот!-
Отиди до: