HomeGalleryБарајРегистрирајте сеВлез

Share
 

 кажувате ли те ''сакам''?

Go down 
АвторПорака
Нате
Admin
Admin
Нате

Број на мислења : 219
Age : 31
Localisation : Дома си е дома
Registration date : 2007-02-16

кажувате ли те ''сакам''? Empty
ПишувањеПредмет: кажувате ли те ''сакам''?   кажувате ли те ''сакам''? Icon_minitime2/19/2007, 22:29

Искрени одговори барам... Јас кажвам кога го мислам тоа ама на дечко ми се уште не сум му кажала... па има време
Вратете се на почетокот Go down
http://havefun.macedonianforum.net
Pajo
Admin
Admin
Pajo

Број на мислења : 197
Age : 31
Localisation : Skopje
Registration date : 2007-02-16

кажувате ли те ''сакам''? Empty
ПишувањеПредмет: Re: кажувате ли те ''сакам''?   кажувате ли те ''сакам''? Icon_minitime2/20/2007, 02:03

Никогаш не кажувам... И кога навистина сакам, не го кажувам тоа... Smile

_________________
Lost time is never found again!
Вратете се на почетокот Go down
Мони
Прленце
Прленце
Мони

Број на мислења : 90
Age : 30
Registration date : 2007-02-16

кажувате ли те ''сакам''? Empty
ПишувањеПредмет: Re: кажувате ли те ''сакам''?   кажувате ли те ''сакам''? Icon_minitime2/20/2007, 12:43

primetiv nikogas ne mi go kaza toa Razz
Вратете се на почетокот Go down
Нате
Admin
Admin
Нате

Број на мислења : 219
Age : 31
Localisation : Дома си е дома
Registration date : 2007-02-16

кажувате ли те ''сакам''? Empty
ПишувањеПредмет: Re: кажувате ли те ''сакам''?   кажувате ли те ''сакам''? Icon_minitime2/20/2007, 13:25

Не ти кажал Question Срамотааа маче јас те сакам бе не се секирај
Вратете се на почетокот Go down
http://havefun.macedonianforum.net
Sponsored content
кажувате ли те ''сакам''? Empty
ПишувањеПредмет: Re: кажувате ли те ''сакам''?   кажувате ли те ''сакам''? Icon_minitime

Вратете се на почетокот Go down
 
кажувате ли те ''сакам''?
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Живот!! :: Љубов и секс!-
Отиди до: