HomeGalleryБарајРегистрирајте сеВлез

Share
 

 Дали имате љубовни проблеми? Ќе ви помогнеме!

Go down 
АвторПорака
Нате
Admin
Admin
Нате

Број на мислења : 219
Age : 31
Localisation : Дома си е дома
Registration date : 2007-02-16

Дали имате љубовни проблеми? Ќе ви помогнеме! Empty
ПишувањеПредмет: Дали имате љубовни проблеми? Ќе ви помогнеме!   Дали имате љубовни проблеми? Ќе ви помогнеме! Icon_minitime2/19/2007, 22:24

Имате ли?
Ние барем ќе се потрудиме да ви помогнеме......Јас за сеа немам cheers
Вратете се на почетокот Go down
http://havefun.macedonianforum.net
Trikson
Прленце
Прленце
Trikson

Број на мислења : 56
Registration date : 2007-02-18

Дали имате љубовни проблеми? Ќе ви помогнеме! Empty
ПишувањеПредмет: Re: Дали имате љубовни проблеми? Ќе ви помогнеме!   Дали имате љубовни проблеми? Ќе ви помогнеме! Icon_minitime2/23/2007, 20:00

Нате напиша:
Имате ли?
Ние барем ќе се потрудиме да ви помогнеме......Јас за сеа немам cheers
...kako ke mi pomognesh na mene Nate???...imam problem Ljuboven...eve vaka...stalno koga sakam zensko za drugarka...me teraat u pm...ova curive...zasto e taka ne mi e jasno...aj pomagaj sea ziti se... Arrow
Вратете се на почетокот Go down
Нате
Admin
Admin
Нате

Број на мислења : 219
Age : 31
Localisation : Дома си е дома
Registration date : 2007-02-16

Дали имате љубовни проблеми? Ќе ви помогнеме! Empty
ПишувањеПредмет: Re: Дали имате љубовни проблеми? Ќе ви помогнеме!   Дали имате љубовни проблеми? Ќе ви помогнеме! Icon_minitime2/23/2007, 20:30

како за другарка? Само другарка да ти биде? прво Ако те тераат у пм тоа значи дека несакаат да се дружат а текви не ти требаат а ако толку ти е битно да ти биде таа другарка најди начин да и го докажеш тоа сигурно постои ..... Ако и тогаш не се среди запрашај с едали таа го заслужува твоето пријателство!
Вратете се на почетокот Go down
http://havefun.macedonianforum.net
Trikson
Прленце
Прленце
Trikson

Број на мислења : 56
Registration date : 2007-02-18

Дали имате љубовни проблеми? Ќе ви помогнеме! Empty
ПишувањеПредмет: Re: Дали имате љубовни проблеми? Ќе ви помогнеме!   Дали имате љубовни проблеми? Ќе ви помогнеме! Icon_minitime2/23/2007, 20:36

Нате напиша:
како за другарка? Само другарка да ти биде? прво Ако те тераат у пм тоа значи дека несакаат да се дружат а текви не ти требаат а ако толку ти е битно да ти биде таа другарка најди начин да и го докажеш тоа сигурно постои ..... Ако и тогаш не се среди запрашај с едали таа го заслужува твоето пријателство!
...ama Nate...ni edna be dosega ziti se...niedna...pa sakam drugarka...eeeee sto nesreka me bie...kako da imam drugarka koa aj...nekazuem vishe...mora jas neshto da ja gresham rabotata...aj nema veze... Rolling Eyes Laughing
Вратете се на почетокот Go down
Нате
Admin
Admin
Нате

Број на мислења : 219
Age : 31
Localisation : Дома си е дома
Registration date : 2007-02-16

Дали имате љубовни проблеми? Ќе ви помогнеме! Empty
ПишувањеПредмет: Re: Дали имате љубовни проблеми? Ќе ви помогнеме!   Дали имате љубовни проблеми? Ќе ви помогнеме! Icon_minitime2/23/2007, 20:45

е да тука си у право.. па да му.... не греши и ти среди се малку свати другарка е другарка..... lol!
Вратете се на почетокот Go down
http://havefun.macedonianforum.net
Trikson
Прленце
Прленце
Trikson

Број на мислења : 56
Registration date : 2007-02-18

Дали имате љубовни проблеми? Ќе ви помогнеме! Empty
ПишувањеПредмет: Re: Дали имате љубовни проблеми? Ќе ви помогнеме!   Дали имате љубовни проблеми? Ќе ви помогнеме! Icon_minitime2/23/2007, 21:00

Нате напиша:
е да тука си у право.. па да му.... не греши и ти среди се малку свати другарка е другарка..... lol!
...aaaaa ti ke mi bidesh li drugarka Nate??? Embarassed
Вратете се на почетокот Go down
Нате
Admin
Admin
Нате

Број на мислења : 219
Age : 31
Localisation : Дома си е дома
Registration date : 2007-02-16

Дали имате љубовни проблеми? Ќе ви помогнеме! Empty
ПишувањеПредмет: Re: Дали имате љубовни проблеми? Ќе ви помогнеме!   Дали имате љубовни проблеми? Ќе ви помогнеме! Icon_minitime2/23/2007, 21:11

другарка:??? Па нели сме комшии зар не сум ти другарка БЕ?
Вратете се на почетокот Go down
http://havefun.macedonianforum.net
Trikson
Прленце
Прленце
Trikson

Број на мислења : 56
Registration date : 2007-02-18

Дали имате љубовни проблеми? Ќе ви помогнеме! Empty
ПишувањеПредмет: Re: Дали имате љубовни проблеми? Ќе ви помогнеме!   Дали имате љубовни проблеми? Ќе ви помогнеме! Icon_minitime2/23/2007, 22:06

Нате напиша:
другарка:??? Па нели сме комшии зар не сум ти другарка БЕ?
..ete gleash...nikoja nesaka da mi bide drugarkaaaaaa... Arrow
Вратете се на почетокот Go down
Нате
Admin
Admin
Нате

Број на мислења : 219
Age : 31
Localisation : Дома си е дома
Registration date : 2007-02-16

Дали имате љубовни проблеми? Ќе ви помогнеме! Empty
ПишувањеПредмет: Re: Дали имате љубовни проблеми? Ќе ви помогнеме!   Дали имате љубовни проблеми? Ќе ви помогнеме! Icon_minitime2/23/2007, 23:59

Ало читај малку реков нели сум ти комшивка зар не сум ти другарка јас те прашувам ја смислев дека сум ти
Вратете се на почетокот Go down
http://havefun.macedonianforum.net
Trikson
Прленце
Прленце
Trikson

Број на мислења : 56
Registration date : 2007-02-18

Дали имате љубовни проблеми? Ќе ви помогнеме! Empty
ПишувањеПредмет: Re: Дали имате љубовни проблеми? Ќе ви помогнеме!   Дали имате љубовни проблеми? Ќе ви помогнеме! Icon_minitime2/24/2007, 00:37

Нате напиша:
Ало читај малку реков нели сум ти комшивка зар не сум ти другарка јас те прашувам ја смислев дека сум ти
...aaaaaa, dobro Nate... affraid
Вратете се на почетокот Go down
DarkLordБрој на мислења : 1
Registration date : 2008-05-29

Дали имате љубовни проблеми? Ќе ви помогнеме! Empty
ПишувањеПредмет: Re: Дали имате љубовни проблеми? Ќе ви помогнеме!   Дали имате љубовни проблеми? Ќе ви помогнеме! Icon_minitime5/29/2008, 09:52

Здраво дечки форумов вие топ и продолжете понатаму

Имам еден мал проблем за една типка.Пред некој ден завршив со матура и после хотелот каде што славевме се упативме у дискотека.Ми се свига една моја другарка од поранешен клас,али до сеа само се дружев со неа во школо и бевме другари.До некое време не ми се свигаше толку,ама кога бев 4та година средно почна многу повеке да ми се засвиѓува чекав погоден момент да бидам со неа на само да се обидам да направам нешто ама не ми успеваше,решив да дојде матура и да се обидам тогаш.Дојде и матурата од што неможев да издржам и кажав на една другарка ми кажа оди кажи и.....ама бидејќи сум многу повлечен тип и срамежлив и во досегашното мое искуство сум добивал само корпи и неможев да отидам.После хотелот се опативме у дискотека таму играв малце со неа ама тремата си го прави своето и неможев ни тогаш да и кажам.И кажац на уште една моја другарка ми кажа дека ке збори со неа ама на индиректно.


Сега ми треба ваша помош... Како и да и кажам да и признаам дека чуствувам нешто кон неа.Сум се обидел на секаков начин да и кажам на некоја дека ми се допаѓа ама поради мојата пуста трема и од страв дека ке ме одбие се повлекувам
Вратете се на почетокот Go down
Нате
Admin
Admin
Нате

Број на мислења : 219
Age : 31
Localisation : Дома си е дома
Registration date : 2007-02-16

Дали имате љубовни проблеми? Ќе ви помогнеме! Empty
ПишувањеПредмет: Re: Дали имате љубовни проблеми? Ќе ви помогнеме!   Дали имате љубовни проблеми? Ќе ви помогнеме! Icon_minitime6/21/2008, 15:30

hmm.....probaj kazi i zaboravi na tremata......moras da zastanes hrabro......ili pa za pocetok bidi poblizok drugar so nejz ei vidi kako ke se ponasa ona pa ke znaes kako da nastapis

_________________
Се родив од љубовта на две души а сакам само една
Вратете се на почетокот Go down
http://havefun.macedonianforum.net
Sponsored content
Дали имате љубовни проблеми? Ќе ви помогнеме! Empty
ПишувањеПредмет: Re: Дали имате љубовни проблеми? Ќе ви помогнеме!   Дали имате љубовни проблеми? Ќе ви помогнеме! Icon_minitime

Вратете се на почетокот Go down
 
Дали имате љубовни проблеми? Ќе ви помогнеме!
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Живот!! :: Љубов и секс!-
Отиди до: