HomeGalleryБарајРегистрирајте сеВлез

Share
 

 Поважно здравје.

Go down 
АвторПорака
Pajo
Admin
Admin
Pajo

Број на мислења : 197
Age : 31
Localisation : Skopje
Registration date : 2007-02-16

Поважно здравје. Empty
ПишувањеПредмет: Поважно здравје.   Поважно здравје. Icon_minitime2/18/2007, 21:58

Кое здравје мислите дека е поважно, психичкото или физичкото?

_________________
Lost time is never found again!
Вратете се на почетокот Go down
Нате
Admin
Admin
Нате

Број на мислења : 219
Age : 31
Localisation : Дома си е дома
Registration date : 2007-02-16

Поважно здравје. Empty
ПишувањеПредмет: Re: Поважно здравје.   Поважно здравје. Icon_minitime2/18/2007, 23:29

Двете нормално... Физичко сепак побитно на што ако сте физички здрави а сихички билни, мислам дека тогаш се губи и она физичкото здравје...
Вратете се на почетокот Go down
http://havefun.macedonianforum.net
Мони
Прленце
Прленце
Мони

Број на мислења : 90
Age : 30
Registration date : 2007-02-16

Поважно здравје. Empty
ПишувањеПредмет: Re: Поважно здравје.   Поважно здравје. Icon_minitime2/19/2007, 23:14

well....psihickoto e mnogu bitno posto od psihickoto zdravje zavisi i fizickoto...zatoa chuvajte si go zdravjeto tongue (nasol koj da zbori za zdravjeto be Laughing ) Razz
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content
Поважно здравје. Empty
ПишувањеПредмет: Re: Поважно здравје.   Поважно здравје. Icon_minitime

Вратете се на почетокот Go down
 
Поважно здравје.
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Живот!! :: За здравјето!!!-
Отиди до: