HomeGalleryБарајРегистрирајте сеВлез

Share
 

 Омилен филм?

Go down 
АвторПорака
Pajo
Admin
Admin
Pajo

Број на мислења : 197
Age : 31
Localisation : Skopje
Registration date : 2007-02-16

Омилен филм? Empty
ПишувањеПредмет: Омилен филм?   Омилен филм? Icon_minitime2/18/2007, 21:56

Просто прашање... Кој ви е омилен филм?

Па кога ќе размислам подобро и не е толку лесно прашањево, али...

_________________
Lost time is never found again!
Вратете се на почетокот Go down
Нате
Admin
Admin
Нате

Број на мислења : 219
Age : 31
Localisation : Дома си е дома
Registration date : 2007-02-16

Омилен филм? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Омилен филм?   Омилен филм? Icon_minitime2/20/2007, 00:21

пајо не мислис дека претеруваш со прашања, сеа треба мозок да тупам да мислам кој се филмови сум ги гледала па да изберам омилен, ааууу малтретирање. Епа немам омилен
Вратете се на почетокот Go down
http://havefun.macedonianforum.net
Мони
Прленце
Прленце
Мони

Број на мислења : 90
Age : 30
Registration date : 2007-02-16

Омилен филм? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Омилен филм?   Омилен филм? Icon_minitime2/20/2007, 13:03

Omileni filmovi mi se House OF Wax,Sweet Sixteen,BIrthday Party itn.
auuu i Johny English go zaboraiv zakon film Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Pajo
Admin
Admin
Pajo

Број на мислења : 197
Age : 31
Localisation : Skopje
Registration date : 2007-02-16

Омилен филм? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Омилен филм?   Омилен филм? Icon_minitime2/20/2007, 13:55

House of Wax??


Kakov film e toa...

_________________
Lost time is never found again!
Вратете се на почетокот Go down
Нате
Admin
Admin
Нате

Број на мислења : 219
Age : 31
Localisation : Дома си е дома
Registration date : 2007-02-16

Омилен филм? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Омилен филм?   Омилен филм? Icon_minitime2/20/2007, 13:59

одвратен мене лично
Вратете се на почетокот Go down
http://havefun.macedonianforum.net
Izabela

Izabela

Број на мислења : 1
Registration date : 2007-03-03

Омилен филм? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Омилен филм?   Омилен филм? Icon_minitime3/3/2007, 23:10

За мене, најкултен и воедно еден од омилените: Eyes Wide Shut
со Tom Cruise и Nicole Kidman Smile
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content
Омилен филм? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Омилен филм?   Омилен филм? Icon_minitime

Вратете се на почетокот Go down
 
Омилен филм?
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Забава! :: Филм!-
Отиди до: