HomeGalleryБарајРегистрирајте сеВлез

Share
 

 Општо за спортот!

Go down 
АвторПорака
Нате
Admin
Admin
Нате

Број на мислења : 219
Age : 31
Localisation : Дома си е дома
Registration date : 2007-02-16

Општо за спортот! Empty
ПишувањеПредмет: Општо за спортот!   Општо за спортот! Icon_minitime2/18/2007, 14:28

Го божавам ракометот, тернирав краток период и мислам дека времето поминато на тренинзи вредеше, малку е напорно ама вреди.... Али ј......га морав да се откажам поради повреда баш кога влеговме во кометал Sad
Вратете се на почетокот Go down
http://havefun.macedonianforum.net
Pajo
Admin
Admin
Pajo

Број на мислења : 197
Age : 31
Localisation : Skopje
Registration date : 2007-02-16

Општо за спортот! Empty
ПишувањеПредмет: Re: Општо за спортот!   Општо за спортот! Icon_minitime2/18/2007, 15:32

Еј, и ја тренирав ракомет кога бев 7мо одделение мислам.. Во металург.

Али после ни дојде еден кртен за тренер, па сите се одкажавме, само 5-10 души дали останаа...

_________________
Lost time is never found again!
Вратете се на почетокот Go down
 
Општо за спортот!
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Спорт :: Ракомет-
Отиди до: