HomeGalleryБарајРегистрирајте сеВлез

Share
 

 Брак!

Go down 
АвторПорака
Нате
Admin
Admin
Нате

Број на мислења : 219
Age : 31
Localisation : Дома си е дома
Registration date : 2007-02-16

Брак! Empty
ПишувањеПредмет: Брак!   Брак! Icon_minitime2/18/2007, 01:00

е неможам да се замислам во брак никако, незнам зошто ама се мислам нема да издржам долго...
Вратете се на почетокот Go down
http://havefun.macedonianforum.net
Мони
Прленце
Прленце
Мони

Број на мислења : 90
Age : 30
Registration date : 2007-02-16

Брак! Empty
ПишувањеПредмет: Re: Брак!   Брак! Icon_minitime2/18/2007, 20:38

Jас не можам да замислам дека некој ден ќе бидам во брак не знам многу ми е чудно некако па Нате си знае колку чудно ми е тоа
Вратете се на почетокот Go down
Pajo
Admin
Admin
Pajo

Број на мислења : 197
Age : 31
Localisation : Skopje
Registration date : 2007-02-16

Брак! Empty
ПишувањеПредмет: Re: Брак!   Брак! Icon_minitime2/18/2007, 20:48

Исто и јас не можам да се замислам во брак...

У секој случај, ке биде, за едно 10 години... (ако не направм некоја беља предходно_... Laughing

_________________
Lost time is never found again!
Вратете се на почетокот Go down
Мони
Прленце
Прленце
Мони

Број на мислења : 90
Age : 30
Registration date : 2007-02-16

Брак! Empty
ПишувањеПредмет: Re: Брак!   Брак! Icon_minitime2/18/2007, 21:37

daj boze da ne naprais nekoja belja Laughing
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content
Брак! Empty
ПишувањеПредмет: Re: Брак!   Брак! Icon_minitime

Вратете се на почетокот Go down
 
Брак!
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Живот!! :: Семејство!!!-
Отиди до: