HomeGalleryПрашања/ОдговориБарајРегистрирајте сеЧленовиЧленски групиВлез

Share | 
 

 Турбо фолк

Go down 
АвторПорака
Нате
Admin
Admin
avatar

Број на мислења : 219
Age : 30
Localisation : Дома си е дома
Registration date : 2007-02-16

ПишувањеПредмет: Турбо фолк   2/18/2007, 00:57

Некој ќе рече кј го смисли ова, ама искрено јас неможам секад да се расположам на друга музика како на српско.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://havefun.macedonianforum.net
Pajo
Admin
Admin
avatar

Број на мислења : 197
Age : 30
Localisation : Skopje
Registration date : 2007-02-16

ПишувањеПредмет: Re: Турбо фолк   2/18/2007, 05:07

Па ако се пие, само со ова се пие..

Единствено не можам да сватам како луѓе можат ова да го слушаат по дома, без атмосфера... Neutral

_________________
Lost time is never found again!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
 
Турбо фолк
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Забава! :: Музика...-
Отиди до: