HomeGalleryБарајРегистрирајте сеВлез

Share
 

 Вашиот стил!!!

Go down 
АвторПорака
Нате
Admin
Admin
Нате

Број на мислења : 219
Age : 31
Localisation : Дома си е дома
Registration date : 2007-02-16

Вашиот стил!!! Empty
ПишувањеПредмет: Вашиот стил!!!   Вашиот стил!!! Icon_minitime2/18/2007, 00:54

Каков е вашиот стил? Јас искрено се немам определено за еден туку денски и вечерен. Преку ден нормално спортски а навечер онака подотерано..
Вратете се на почетокот Go down
http://havefun.macedonianforum.net
Pajo
Admin
Admin
Pajo

Број на мислења : 197
Age : 31
Localisation : Skopje
Registration date : 2007-02-16

Вашиот стил!!! Empty
ПишувањеПредмет: Re: Вашиот стил!!!   Вашиот стил!!! Icon_minitime3/3/2007, 00:21

Нате напиша:
Каков е вашиот стил? Јас искрено се немам определено за еден туку денски и вечерен. Преку ден нормално спортски а навечер онака подотерано..


ИСТО!!!

_________________
Lost time is never found again!
Вратете се на почетокот Go down
dano

dano

Број на мислења : 2
Registration date : 2007-04-12

Вашиот стил!!! Empty
ПишувањеПредмет: Re: Вашиот стил!!!   Вашиот стил!!! Icon_minitime4/12/2007, 02:33

Bi rekol mojot stil e urban sik so rok momenti.
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content
Вашиот стил!!! Empty
ПишувањеПредмет: Re: Вашиот стил!!!   Вашиот стил!!! Icon_minitime

Вратете се на почетокот Go down
 
Вашиот стил!!!
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Живот!! :: ОД светот на модата!!-
Отиди до: