HomeGalleryБарајРегистрирајте сеВлез

Share
 

 Никаде како дома!!

Go down 
АвторПорака
Нате
Admin
Admin
Нате

Број на мислења : 219
Age : 31
Localisation : Дома си е дома
Registration date : 2007-02-16

Никаде како дома!! Empty
ПишувањеПредмет: Никаде како дома!!   Никаде како дома!! Icon_minitime2/18/2007, 00:51

Мене ми е домче најубаво а вас?
Вратете се на почетокот Go down
http://havefun.macedonianforum.net
Lt.TrajkovskiБрој на мислења : 2
Registration date : 2007-02-28

Никаде како дома!! Empty
ПишувањеПредмет: Re: Никаде како дома!!   Никаде како дома!! Icon_minitime2/28/2007, 00:27

Нате напиша:
Мене ми е домче најубаво а вас?

Preporacuvam edna pesna:
"SAMO DOMA SI E DOMA" VLADO JANEVSKI

Slusnete ja nemora da se macam da pisuvam,se kazuva! lol!
Вратете се на почетокот Go down
 
Никаде како дома!!
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Мојата земја! :: Македонија!!!-
Отиди до: