HomeGalleryБарајРегистрирајте сеВлез

Share
 

 Каде се запознавте?

Go down 
АвторПорака
Нате
Admin
Admin
Нате

Број на мислења : 219
Age : 31
Localisation : Дома си е дома
Registration date : 2007-02-16

Каде се запознавте? Empty
ПишувањеПредмет: Каде се запознавте?   Каде се запознавте? Icon_minitime2/18/2007, 00:49

Каде се запознавте со љубовта ваша и ако сакате кажете ни како?
Вратете се на почетокот Go down
http://havefun.macedonianforum.net
Pajo
Admin
Admin
Pajo

Број на мислења : 197
Age : 31
Localisation : Skopje
Registration date : 2007-02-16

Каде се запознавте? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Каде се запознавте?   Каде се запознавте? Icon_minitime2/18/2007, 05:09

Еее, тоа да видиш... Smile

_________________
Lost time is never found again!
Вратете се на почетокот Go down
Trikson
Прленце
Прленце
Trikson

Број на мислења : 56
Registration date : 2007-02-18

Каде се запознавте? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Каде се запознавте?   Каде се запознавте? Icon_minitime2/18/2007, 22:55

...na leto na plaza...otidov da pijam pivo u kafanche i zamislete mi ja trgnala lezalkata da si legne ona pod senka...hehehehee... Evil or Very Mad Laughing
Вратете се на почетокот Go down
Нате
Admin
Admin
Нате

Број на мислења : 219
Age : 31
Localisation : Дома си е дома
Registration date : 2007-02-16

Каде се запознавте? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Каде се запознавте?   Каде се запознавте? Icon_minitime2/18/2007, 23:27

го запознав во картел на многуу интересен начин, и од таа вечер почна се и до сега е супер......
Вратете се на почетокот Go down
http://havefun.macedonianforum.net
Мони
Прленце
Прленце
Мони

Број на мислења : 90
Age : 30
Registration date : 2007-02-16

Каде се запознавте? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Каде се запознавте?   Каде се запознавте? Icon_minitime2/18/2007, 23:42

jas kako go zapoznav...hmmm aj ke ostavam Pajo da vi kaze tongue tongue
Вратете се на почетокот Go down
Pajo
Admin
Admin
Pajo

Број на мислења : 197
Age : 31
Localisation : Skopje
Registration date : 2007-02-16

Каде се запознавте? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Каде се запознавте?   Каде се запознавте? Icon_minitime2/19/2007, 03:15

Ајде бе Мони, женските имаат предност... Или тоа е само кога вас ви одговара... Laughing

_________________
Lost time is never found again!
Вратете се на почетокот Go down
Мони
Прленце
Прленце
Мони

Број на мислења : 90
Age : 30
Registration date : 2007-02-16

Каде се запознавте? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Каде се запознавте?   Каде се запознавте? Icon_minitime2/19/2007, 12:27

jas sum mnogu lubezna i ke ti ostavam na tebe da kazes tongue


Последната промена е направена од на 2/20/2007, 13:29. Мислењето е променето 1 пати
Вратете се на почетокот Go down
Нате
Admin
Admin
Нате

Број на мислења : 219
Age : 31
Localisation : Дома си е дома
Registration date : 2007-02-16

Каде се запознавте? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Каде се запознавте?   Каде се запознавте? Icon_minitime2/20/2007, 00:08

леле абе одговорете веќе еднаш се нервирам вака инаетчиии
Се запознаа прво на mymacedonia а после во студио така ја знам јас приказната
Вратете се на почетокот Go down
http://havefun.macedonianforum.net
Sponsored content
Каде се запознавте? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Каде се запознавте?   Каде се запознавте? Icon_minitime

Вратете се на почетокот Go down
 
Каде се запознавте?
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Живот!! :: Љубов и секс!-
Отиди до: