HomeGalleryБарајРегистрирајте сеВлез

Share
 

 Вашиот статус?

Go down 
АвторПорака
Нате
Admin
Admin
Нате

Број на мислења : 219
Age : 31
Localisation : Дома си е дома
Registration date : 2007-02-16

Вашиот статус? Empty
ПишувањеПредмет: Вашиот статус?   Вашиот статус? Icon_minitime2/18/2007, 00:44

Каков е вашиот статус? Заљубени или? Јас сум ......... а уствари што мора прва ајде кршете го мразот!!
Вратете се на почетокот Go down
http://havefun.macedonianforum.net
Pajo
Admin
Admin
Pajo

Број на мислења : 197
Age : 31
Localisation : Skopje
Registration date : 2007-02-16

Вашиот статус? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Вашиот статус?   Вашиот статус? Icon_minitime2/18/2007, 05:25

Па тој што ја отвара темата, тој треба да го скрши мразот.. Razz

_________________
Lost time is never found again!
Вратете се на почетокот Go down
Нате
Admin
Admin
Нате

Број на мислења : 219
Age : 31
Localisation : Дома си е дома
Registration date : 2007-02-16

Вашиот статус? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Вашиот статус?   Вашиот статус? Icon_minitime2/18/2007, 14:25

ерм....... па јас сум заљубена во еден дечко I love you а ти ко да не знаеше па цело време не гледаш......не ти здосадивме?
Вратете се на почетокот Go down
http://havefun.macedonianforum.net
Мони
Прленце
Прленце
Мони

Број на мислења : 90
Age : 30
Registration date : 2007-02-16

Вашиот статус? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Вашиот статус?   Вашиот статус? Icon_minitime2/18/2007, 15:43

jas ne sum zalubena,no sepak mi se sviga i si go sakam dechko mi.Rano e za da kazam dali sum zalubena vo nego ili ne.... Smile
Вратете се на почетокот Go down
Pajo
Admin
Admin
Pajo

Број на мислења : 197
Age : 31
Localisation : Skopje
Registration date : 2007-02-16

Вашиот статус? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Вашиот статус?   Вашиот статус? Icon_minitime2/18/2007, 16:03

Мони напиша:
jas ne sum zalubena,no sepak mi se sviga i si go sakam dechko mi.Rano e za da kazam dali sum zalubena vo nego ili ne.... Smile


Е така е... Smile

_________________
Lost time is never found again!
Вратете се на почетокот Go down
Trikson
Прленце
Прленце
Trikson

Број на мислења : 56
Registration date : 2007-02-18

Вашиот статус? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Вашиот статус?   Вашиот статус? Icon_minitime2/18/2007, 23:00

...ja sum stalno za-ljuben(ova radi imeto moe) inache nema da praam pesni...a ne bi sakal nekoj da se sluchi toa... Evil or Very Mad Smile
Вратете се на почетокот Go down
Pajo
Admin
Admin
Pajo

Број на мислења : 197
Age : 31
Localisation : Skopje
Registration date : 2007-02-16

Вашиот статус? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Вашиот статус?   Вашиот статус? Icon_minitime2/18/2007, 23:04

Trikson напиша:
...ja sum stalno za-ljuben(ova radi imeto moe) inache nema da praam pesni...a ne bi sakal nekoj da se sluchi toa... Evil or Very Mad Smile


Зашто бе?

_________________
Lost time is never found again!
Вратете се на почетокот Go down
Trikson
Прленце
Прленце
Trikson

Број на мислења : 56
Registration date : 2007-02-18

Вашиот статус? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Вашиот статус?   Вашиот статус? Icon_minitime2/18/2007, 23:24

Pajo напиша:
Trikson напиша:
...ja sum stalno za-ljuben(ova radi imeto moe) inache nema da praam pesni...a ne bi sakal nekoj da se sluchi toa... Evil or Very Mad Smile


Зашто бе?
...za parichka se raboti Pajo...nema doma sedenje i parichka praenje...taka... Wink
Вратете се на почетокот Go down
Trikson
Прленце
Прленце
Trikson

Број на мислења : 56
Registration date : 2007-02-18

Вашиот статус? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Вашиот статус?   Вашиот статус? Icon_minitime2/23/2007, 00:36

...mojot status...momentalno-online... Rolling Eyes Laughing
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content
Вашиот статус? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Вашиот статус?   Вашиот статус? Icon_minitime

Вратете се на почетокот Go down
 
Вашиот статус?
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Живот!! :: Љубов и секс!-
Отиди до: