HomeGalleryБарајРегистрирајте сеВлез

Share
 

 Омилена поза? Објаснете зошто!!!

Go down 
АвторПорака
Нате
Admin
Admin
Нате

Број на мислења : 219
Age : 31
Localisation : Дома си е дома
Registration date : 2007-02-16

Омилена поза? Објаснете зошто!!! Empty
ПишувањеПредмет: Омилена поза? Објаснете зошто!!!   Омилена поза? Објаснете зошто!!! Icon_minitime2/17/2007, 22:14

Која е вашата омилена поза?
Кажете зошто и споделете со нас, може некој ќе проба.... Smile
Вратете се на почетокот Go down
http://havefun.macedonianforum.net
Pajo
Admin
Admin
Pajo

Број на мислења : 197
Age : 31
Localisation : Skopje
Registration date : 2007-02-16

Омилена поза? Објаснете зошто!!! Empty
ПишувањеПредмет: Re: Омилена поза? Објаснете зошто!!!   Омилена поза? Објаснете зошто!!! Icon_minitime2/18/2007, 05:15

е тоа не можам да го кажам, зашто со мојава сеуште ништо не сме правеле... Smile

_________________
Lost time is never found again!
Вратете се на почетокот Go down
Нате
Admin
Admin
Нате

Број на мислења : 219
Age : 31
Localisation : Дома си е дома
Registration date : 2007-02-16

Омилена поза? Објаснете зошто!!! Empty
ПишувањеПредмет: Re: Омилена поза? Објаснете зошто!!!   Омилена поза? Објаснете зошто!!! Icon_minitime2/19/2007, 23:27

и никој не ми одговара на прашањето и ја стреба да кршам лед... епа неам омиленааа
Вратете се на почетокот Go down
http://havefun.macedonianforum.net
Pajo
Admin
Admin
Pajo

Број на мислења : 197
Age : 31
Localisation : Skopje
Registration date : 2007-02-16

Омилена поза? Објаснете зошто!!! Empty
ПишувањеПредмет: Re: Омилена поза? Објаснете зошто!!!   Омилена поза? Објаснете зошто!!! Icon_minitime3/3/2007, 00:20

Епа не кажувам, и кажав на Мони... Very Happy Wink

_________________
Lost time is never found again!
Вратете се на почетокот Go down
Trikson
Прленце
Прленце
Trikson

Број на мислења : 56
Registration date : 2007-02-18

Омилена поза? Објаснете зошто!!! Empty
ПишувањеПредмет: Re: Омилена поза? Објаснете зошто!!!   Омилена поза? Објаснете зошто!!! Icon_minitime3/29/2007, 20:28

..omilena poza mi e takanarechenata kucheshka poza...da objasnam :

-maskoto e otpozadi dodeka zenskoto e odnapred na kolenici...
...se drzi zenskoto za struk cvrsto so toa se dobiva celosna kontrola i celosna penetracija...
...vo obzir doagaat i povremeni ..
...pleskanja po zadnikot na zenskoto(suptilni)...


...drzenje(nezno) za kosa so ednata raka dodeka drugata e na strukot,na devojkata...


...i povremeno grickanje na ramenicite i vratot i uvceto levo......e toa e mojata omilena poza... Basketball
Вратете се на почетокот Go down
GOGO

GOGO

Број на мислења : 16
Age : 31
Registration date : 2007-04-18

Омилена поза? Објаснете зошто!!! Empty
ПишувањеПредмет: Re: Омилена поза? Објаснете зошто!!!   Омилена поза? Објаснете зошто!!! Icon_minitime4/18/2007, 01:37

Зошто нате немаш омилена поза...?

И така планираш да го скршиш мразот со немам омилена поза Embarassed Very Happy

Под итно reply со омилената поза....

Ја сум класичен тип сакам да бидам одозгора,одоздола или од позади....
Вратете се на почетокот Go down
Нате
Admin
Admin
Нате

Број на мислења : 219
Age : 31
Localisation : Дома си е дома
Registration date : 2007-02-16

Омилена поза? Објаснете зошто!!! Empty
ПишувањеПредмет: Re: Омилена поза? Објаснете зошто!!!   Омилена поза? Објаснете зошто!!! Icon_minitime4/18/2007, 02:11

А зашто одма ти за нате се фаќаш а?? Пукни не ти кажуем.... си имам.....

_________________
Се родив од љубовта на две души а сакам само една
Вратете се на почетокот Go down
http://havefun.macedonianforum.net
GOGO

GOGO

Број на мислења : 16
Age : 31
Registration date : 2007-04-18

Омилена поза? Објаснете зошто!!! Empty
ПишувањеПредмет: Re: Омилена поза? Објаснете зошто!!!   Омилена поза? Објаснете зошто!!! Icon_minitime4/18/2007, 02:14

Нате напиша:
А зашто одма ти за нате се фаќаш а?? Пукни не ти кажуем.... си имам.....


па даде сите си имаме ама ти не ја кажуваш а тема си отворила
Вратете се на почетокот Go down
Нате
Admin
Admin
Нате

Број на мислења : 219
Age : 31
Localisation : Дома си е дома
Registration date : 2007-02-16

Омилена поза? Објаснете зошто!!! Empty
ПишувањеПредмет: Re: Омилена поза? Објаснете зошто!!!   Омилена поза? Објаснете зошто!!! Icon_minitime4/19/2007, 00:45

ај ќе ти ја кажам....... I love you

_________________
Се родив од љубовта на две души а сакам само една
Вратете се на почетокот Go down
http://havefun.macedonianforum.net
Sponsored content
Омилена поза? Објаснете зошто!!! Empty
ПишувањеПредмет: Re: Омилена поза? Објаснете зошто!!!   Омилена поза? Објаснете зошто!!! Icon_minitime

Вратете се на почетокот Go down
 
Омилена поза? Објаснете зошто!!!
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Живот!! :: Љубов и секс!-
Отиди до: